Перший заступник голови Партії регіонів Володимир РИБАК на брифінгу у Хмельницькому розповів про рішення партії, згідно з яким голови обласних державних адміністрацій не балотуватимуться на виборах до Верховної Ради України у 2012 році. Він зазначив, що завдання губернаторів – забезпечити проведення виборів, щоб не було порушень і щоб спостерігачі могли нормально працювати.
Більшість губернаторів була переконана, що за те, що вони нестимуть відповідальність за голосування за Партію регіонів і дбатимуть про його високий результат, сама партія подбає і про них самих, включивши голів облдержадміністрацій до списку у прохідну частину.
Та не так сталося, як гадалося…
На мою думку, якщо губернаторам не дозволять балотуватися до Верховної Ради України, вони будуть поставленні перед складним вибором: залишатися на посаді і нести нелегкий тягар у виборчій період з надією на можливість утриматися на посаді після виборів, або ж за власним бажанням залишати посаду і включатися в бій в якості екс-губернатора, і скорше за все пробувати щастя в якості мажоритарника, бо прохідна частина списку обмежена, і буде поділена між чотирма впливовими групами Партії Регіонів: Віктора Януковича, Юрія Іванющенко, Фірташа-Льовочкіна-Бойка-Хорошковського та Ахметова-Клюєва-донецьких.
З огляду на вищенаписане, Сергій Тулуб, голова Черкаської облдержадміністрації, стоїть, як і інші губернатори, перед непростим вибором, і на мою думку, схилиться до участі у виборчій кампанії в якості кандидата в депутати Верховної Ради України і полишить раптово посаду голови Черкаської облдержадміністрації.
Чому я так вважаю?
Черкащина в загальноукраїнських рейтингах стоїть далеко не на передових позиціях. Причин декілька. Я пам’ятаю, як після призначення вихідці з Донеччини надіялись, що колеги президент та прем’єр підтримають земляків золотими дощами необмежених бюджетних потоків (як приклад, на добудову Черкаської районної лікарні синьо-білі керманичі задекларували 16 млн. грн тощо). Та на початку літа 2010 року М.Азаров на нараді в Кабміні влаштував соратникам холодний душ – грошей в бюджеті обмаль, і наказав підлеглим розраховувати на місцеві можливості… Тому всі «досягнення» синьо-білої влади виглядали непереконливо як для черкасців, так і для вождів з Києва. Також влада не змогла побудувати взаємовигідну співпрацю з тими, хто несе золоті яйця у вигляді податків і інвестицій – з бізнесом.
До того ж Сергій Борисович на політичну пенсію не збирається, і на посаді голови Черкаської облдержадміністрації припиняти будувати кар’єру не збирається. Після непростих виборів з позиції депутата Верховної Ради України продовжувати кар’єру, на мою думку, легше.
Максим Колісник, депутат Черкаської обласної ради (ВО «Батькіщина»)
Коментарі
Не справился мы ему другое кресло. пусть там посидит.Работать надо, а не языком болтать и в камеру позировать. Туловище уже как фото звезда стал.
http://news.dt.ua/POLITICS/kabmin_pidgotuvav_podannya_na_priznachennya_premera_krimu_i_dvoh_gubernatoriv-90730.html
Стрічка RSS коментарів цього запису