6 березня в м. Києві проходив Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ (URPF), організований Федерацією безекіпірувального пауерліфтингу України (URPF).

158452163_2796460500668425_1780719478963890509_o

На цьому турнір підтримав команду СК “ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ” почесний президент клубу Григорій Петрович Душейко, який особисто відвідав цей чемпіонат. Велика вдячність Григорію Петровичу Душейку від Черкаських богатирів за можливість прийняти участь в цьому святі спорту.

Це перший турнір 2021 року на якому виступили ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ.

Учасники чемпіонату, яких було майже 100 осіб, змагалися за перемогу, в різних вікових та вагових категоріях. Представники Черкащини прийняли участь в змаганнях та здобули ряд перемог.

158221917_2796460037335138_4592865403253840024_o

Отож, в скарбниці-2021 ЧЕРКАСЬКИХ БОГАТИРІВ 10 нагород.

Найбільш успішно на турнірі виступив Губа Микола, який з запасом виконав норматив майстра спорту міжнародного класу по підйом штанги на біцепс та в цій же вправі став абсолютним переможцем чемпіонату України та здобув відповідний кубок від федерації URPF.

Губа Микола вікова категорія – Open (PRO), вагова категорія – до 82,5 кг:

1 місце підйом штанги на біцепс, з результатом - 82.5 кг (при власній вазі 81 кг);

1 місце підйом штанги на біцепс, absolut, з результатом - W55,886;

3 місце станова тяга, з результатом - 217.5 кг;

Чернаков Андрій вікова категорія – Junior 20-23, вагова категорія – до 90 кг.

1 місце зі станової тяги, з результатом - 210 кг.

Доброконний Євген вікова категорія – Masters 40-49 (PRO), вагова категорія – до 100 кг.

1 місце двоборство, з результатом - 420 кг;

1 місце жим лежачи, з результатом - 175 кг;

1 місце тяга, з результатом - 245 кг.

158519238_2796460317335110_4574593101198286019_o

Даниленко Сергій – капітан, виступав в віковій категорії Masters 40-49 (АМ), вагова категорія до 100 кг:

1 місце – двоборство, з сумою 372,5 кг;

2 місце – жим лежачи, з результатом 137,5 кг;

1 місце – станова тяга, з результатом 235 кг.

Після невеликого перепочинку ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ розпочинатимуть підготовку до наступного турніру Чемпіонату України з пауерліфтингу (UPC), який відбудеться в м. Києві, 15-16 травня 2021р.