Гарячі номера телефонів

Опалювальний сезон в Україні почнеться вчасно, проте українців попереджають про зниження температури в оселях під час опалювального сезону.

Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, передає Цензор.НЕТ.

img_0623.jpg__1200x1200_q80_ALIAS-fancybox_subsampling-2

"Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне - ми маємо захистити кожного українця та обігріти його помешкання. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон почнеться вчасно. Для цього в нас є всі передумови", - йдеться в повідомленні.

Водночас, наголосив міністр, варто відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю.

"Вважаємо, що оптимальна температура в оселі має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як в ощадливих країнах розвинутої Європи. Як ми переживемо цю зиму - залежить від кожного із нас. Готуватися до холодів варто саме зараз.

Головне завдання - маємо забезпечити безперервність тепла. Ми розуміємо всі ризики та активно готуємося до них. Сьогодні на установчому засіданні Штабу ОЗП (осінньо-зимового періоду) ми говорили саме про це", - підсумував Чернишов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #5 Сидоров. 23.06.2022 22:05
Давно пора. 18 гр оптимально в квартирі.Але тра сказати , що 18 гр буде тоді , коли квартири , будинки , під'їзди будуть підготовлені , утеплені. Інакше буде нижче 16 гр.
Ради правди треба сказати , що теплотраси на яких взимку росте зелена трава , також повинні бути підготовлені до зими. А то ж невдобно виходить, бо оплачують згубу тепла мешканці Міста. тепла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Оппа 23.06.2022 19:17
Цитую ЮЗР:
Пора Карасю ....................) При его разценках на тарифы он должен хорошо в теплотрассу .................. 8) или тариф снижать

Два Роки пишу, до на Челуаш магістальні труби побачив теплоносія обідрані від теплоізоляції, там вирізки втрати тепла а йому плювати. Почуяв, що може нажитися на наслідках війни...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Максим 23.06.2022 16:17
Так министр пусть и отвыкает а мы не должны, вот интересные уже начинают если хотите температуру 16-18 тогда понимайте тарифы в два раза. Мы платим огромные деньги а нам прямо говорят что плохо топить будут. Даже летом за отопление приходят платёжки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Пшонка 23.06.2022 14:01
Карася - на передову, разом із Рубаном.
Молодий, здоровий, машини водить та іще й лікар-хірург...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 ЮЗР 23.06.2022 13:31
Пора Карасю ....................) При его разценках на тарифы он должен хорошо в теплотрассу .................. 8) или тариф снижать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100