Український інститут книги пропонує українцям обрати 10 книжок на історичну тему, які можуть викласти у вільний доступ. Такий проект був розроблений з метою надати громадянам можливість ознайомитися з історією рідної країни та дізнатись про деталі деяких подій, що відбувались задовго до 2022 року.
Мета створення проекту – дати громадянам зрозуміти, чому зараз відбуваються бойові дії та що призвело до такого стану. До речі, ви й зараз можете отримати будь-яку історичну книгу зі знижкою. У цьому допомагають купони та промокоди на Codes.
До речі, зараз сучасна та класична українська література знаходиться у списку найпопулярніших, адже через війну багато іноземців зацікавились нашою культурою та історією країни. Поширення культури та літератури за межі країни – чудова перевага. Ви також можете долучитися до цього процесу, подарувавши книгу знайомому або другові, що проживає у іншій країні: для цього можна використати призначений для Yakaboo промокод на https://codes.com.ua/shops/yakaboo-ua.
Сучасна історія України розпочалася з 1991 року, коли наша країна здобула незалежність. З тих пір українці пережили чимало історичних подій, а одна з них — найголовніша за всі — відбувається саме зараз. Проте далеко не всі розуміють, чому так сталось та розпочалася війна. Але це можна виправити завдяки книжкам, журналам, новинам, блогерам та історичним форумам: там можна знайти чимало фактів з історії, які вказують на причини сучасної війни.
На жаль, зараз велика кількість українців не знає авторів, які писали про історію, навіть не сучасну — але це не складно виправити. Український інститут книги пропонує великий список відповідної літератури, наприклад:
У списку, що пропонує Український інститут, подано понад 100 талановитих авторів. Ви можете долучитися до цього проекту та обрати декілька книжок, які вважаєте ключовими для розуміння історії нашої країни — або ж додати свій варіант. Після завершення голосування книги-переможці будуть викладені у вільному доступі на сайті установи, щоб кожен громадянин зміг прочитати їх та краще пізнати історію власної країни.
*Реклама
реклама