реклама

реклама

В Україні для любителів-рибалок впровадять рибальський квиток, який дасть можливість ловити додаткову кількість водних біоресурсів понад добову безоплатну норму вилову, повідомили в Міністерстві аграрної політики.

Фото: УНІАН


Суть рибальського квитка полягає в тому, що надати можливість рибалкам-любителям придбати платну послугу для добування водних біоресурсів понад добову безоплатну норму вилову.

Він діятиме на водних об'єктах, на яких будуть визначені ліміти допустимого вилову водних біоресурсів для любительського рибальства, які встановлюватимуться на підставі науково-біологічних обґрунтувань.

У міністерстві наголосили, що перед отриманням рибальського квитка рибалка має ознайомитися з Правилами любительського і спортивного рибальства. Добова безкоштовна норма вилову для кожного громадянина залишається у розмірі 3 кг водних біоресурсів + одна особина.

Для того, щоб придбати рибальський квиток, необхідно створити електронний кабінет, зареєструвавшись в Єдиній державній електронній системі управління галуззю рибного господарства та вказати основні дані про себе.

В електронному кабінеті обрати: водний об’єкт або його частину, територіальну громаду в районі якої планується використати рибальський квиток, водні біоресурси, які планується виловити, календарний день запланованої риболовлі. Після цього, електронна система генерує вартість рибальського квитка, яку рибалка-любитель може оплати будь-яким із запропонованих способів.

Після здійснення оплати електронна система генерує рибальський квиток з присвоєнням персоналізованого QR-коду, який активується через годину після здійснення сплати.

Рибальський квиток діятиме в обраний рибалкою-любителем календарний день або дні. Його можна буде придбати на будь-який день в межах 10 днів або на будь-яку кількість днів але не на більше 10, з дня, що настав.

Орієнтовна добова норма рибальського квитка тобто понад безкоштовну добову норму вилову: 1 екз. сома, 3 екз. білизни, судака, щуки, 5 кг іншої риби.

Кошти сплачені рибалками за квиток витрачатимуться першочергово на відновлення природних популяцій водних біоресурсів, шляхом зариблення тих водних об’єктів у яких проводили любительський лов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #4 карлос 20.03.2023 22:52
Головне- не кількисть прийнятих законів, правил, обмежень і т.і. а суворий контроль-за їх виконанням. Ну от прийняли нові правила рибальства і що? Прийдіть на пірс- там хоть хтось їх виконує? Так і з квітком буде- один купить, а решта поруч буде ловити донесхочу без квітків та ще й сміятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Вадим 20.03.2023 17:22
1.Зариблення повинно проходити тією рибою, яку зловив рибалка, а не товстолобом чии карасем.
2.Схема із коштами занадто корупційна, в статті не вказано, що кошти ще ідуть на якісь інформаційні технології, в якесь ГО ,власником якого є автор (фізособа, такий собі Андрій Н., постійно просящий у ФБ гроші на своє ГО.
3.Ніякого наукового і економічного обгрунтування нема від слова ЗОВСІМ, в каламутній воді, як кажуть, краще гроші красти.
4.Автор цих Правил, має заочну освіту вчителя фізкультури і декілька важких травм , в улічних бійках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Рибак 20.03.2023 17:13
Обкладають помаленьку з усіх боків - скоро будем платити за сонячне освітлення і за полив дощем, за зимове охолодження і ще багато за що :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 олег 20.03.2023 14:21
Что они курят))) какие билеты сколько хочу сколько и ловлю рыбы и платить спрашивать ни у кого не буду! Это как шишки в лесу тоже самое это природа сколько хочу сколько и беру ничейное
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100