реклама

реклама

Торгівля фʼючерсами – це багатошаровий процес, який передбачає різні підходи та етапи. Під час роботи з наведеними інструментами варто дотримуватись правил та рекомендацій, щоб досягти поставлених цілей та отримати максимум вигоди.

Торгівля фʼючерсами для чайників передбачає побудову власної стратегії, уміння відчувати та керувати ризиками та дотримання необхідних правил керування ризиками. При роботі з фʼючерсними контрактами варто приділяти увагу дотриманню всіх необхідних умов для того, щоб виключити ймовірність помилкової втрати власних інвестицій та вкладів.

Відкриття та закриття позицій: що варто знати та памʼятати про фʼючерсні контракти?

Перш ніж укласти ф'ючерсний договір, важливо ретельно прочитати та розібратися в його умовах, включаючи дату закінчення, механізм розрахунку та можливі наслідки невиконання контракту. Маючи відкриту позицію, вам варто регулярно контролювати ринок криптовалют та вчасно приймати рішення про продаж або закриття позиції, якщо це необхідно, для мінімізації ризиків та оптимізації прибутків. Якщо не продати ф'ючерс на Біткоін чи іншу криптовалюту до дати його закінчення, виникає кілька можливих сценаріїв залежно від умов контракту:

●      Фізична поставка.

Деякі довгі та короткі ф'ючерси можуть передбачати фізичну поставку активу. Це означає, що ви можете бути зобов'язані придбати або продати фактичну кількість криптовалюти в залежності від вашої позиції в договорі.

●      Грошовий розрахунок.

У більшості випадків ф'ючерси – це договір на грошовий розрахунок. Це означає, що різниця між ціною контракту на момент відкриття та ціною на момент закриття буде розрахована в грошовому еквіваленті, і ця сума буде зарахована або сплачена вами.

● Автоматичне закриття позиції.

У багатьох випадках, якщо ви не закриваєте позицію до дати закінчення контракту, ваш брокер може автоматично закрити вашу позицію за вас за умови, що ваша позиція досягла певного рівня збитку, щоб уникнути додаткових втрат.

● Втрата всієї вартості контракту.

Якщо ви не маєте плану продати ф'ючерс, але крипторинок рухається проти вас, це може призвести до втрати всієї вартості договору або навіть боргу вашому брокеру, якщо ви торгували з використанням левериджу.

Більшість фʼючерсів – це автоматизовані рішення, які керуються смарт-контрактами, проте основні дії залежать від користувача, і слід контролювати «протікання» торгового процесу.

Чому варто дотримуватися правил роботи з ф’ючерсом крипти?

Виконання чітких правил торгівлі допомагає зменшити ризики та можливість збитків. Це включає в себе стратегії управління ризиками (встановлення стоп-лосів та лімітних замовлень), що дозволяє уникнути великих втрат у випадку негативного руху крипторинку. Фʼючерси для початківців можуть здатися легкими та простими, проте процес торгів має багато нюансів. Встановлення правил для входу та виходу з позицій, а також для управління ризиками, допомагає максимізувати можливості отримання прибутку. Чітко визначена стратегія торгівлі дає можливість ухвалювати обґрунтовані торговельні рішення.

Торгівля за правилами дозволяє розвивати професійний підхід до роботи на фінансових ринках. Вона вимагає аналізу, планування та виконання, які є ключовими складовими успішної торгівлі.

Отже, дотримання правил при торгівлі ф'ючерсами контрактами сприяє зниженню ризиків, збільшенню прибутковості, розвитку дисципліни та психологічного комфорту, а також створює умови для отримання стабільно успішних торговельних результатів.

*Реклама

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100