реклама
реклама

Літо цього року змогло перервати тенденцію теплих аномалій попередніх сезонів. 

photo_2025-08-29_14-41-16

За даними метеорологів, на Черкащині воно стало найхолоднішим за останні 10 років та одним із найбільш посушливих за столітню історію спостережень, повідомляє очільник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Особливо вирізняється серпень, який підтвердив статус найспокійнішого літнього місяця у плані небезпечних погодних явищ. Середньомісячна температура повітря склала 20–21º, що стало найнижчим показником для цього місяця за останнє десятиліття. Опади випадали нерівномірно, а їх дефіцит становив від 20 до 65% від норми.

Початок вересня зберігає літній режим погоди. Над Карським морем утворився теплий антициклон, який блокує атлантичні циклони та проникнення арктичного холоду. Завдяки цьому в регіоні утримується тепла та стійка повітряна маса.

Для Черкащини це означає, що до кінця робочого тижня істотних опадів не прогнозують. Очікується сонячна погода з температурою вночі 11–16º, вдень — 24–29º. Середньодобові значення на рівні 20–21º більше відповідатимуть серпневим, ніж вересневим показникам.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100