- До нас звертаються по допомогу чимоло переселенців, що прибули в пошуках нового житла з різних міст Донецької та Луганської областей. Вони потребують будь-якої допомоги - одягу, речей першої необхідності, а головне, продуктів харчування. По можливості ми намагаємося всіх підтримати. Допомога, яку нам надав Фонд Вілкула, дуже важлива. Адже багато переселенців ще не знайшли роботу. Деякі з них - інваліди, сім'ї з дітьми, пенсіонери і хворі, які перебувають на лікуванні в лікарнях ... Жити і харчуватися їм немає на що... Спасибі Фонду «Українська перспектива» за допомогу, яку ми тепер зможемо роздавати людям, - сказала медична сестра товариства Червоного Хреста з Дніпропетровська Ангеліна Вовк.


За останній час Фонд Вілкула передав Червоному Хресту понад трьох тонн гуманітарної допомоги для переселенців, які проживають у Дніпропетровську, Павлограді та Кривому Розі. Розподіл допомоги перебуває під контролем місцевих рад. Серед продуктів, які передав Фонд, є, в тому числі, крупа, тушонка, цукор, макаронні вироби, консерви, соняшникова олія, печиво, вівсяні пластівці.

Всього Фонд Вілкула «Українська перспектива» закупив і доставив вже понад 230 тонн гуманітарної допомоги (продукти, медикаменти, предмети першої необхідності, медобладнання, побутова техніка) для мирних жителів із зони конфлікту, а також в госпіталі та лікарні. Про це інформує прес-служба політика.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Доктор 12.09.2014 18:27
Цитую 194 увага:
Черевко балатується від ригів,браво Ткаченко,класно Удар з Порошенком кинув.СОЛІДАРНІСТЬ,ШЕ ФУ ІНФУ ДОНЕСІТЬ,БО ТАК І БУДЕ В СЛИВАХ..Черкащіну ригам віддаєте?

"Прочерк", та не можна ж хвореньким уяву такі ігри з заголовками підкидувать. Якщо воно ще не вивчило П.І.Б. одного Черевка, то ви ж однохвамільцем Черевковим у його голові ващє кутєрьму нєвообразіму створили - там вже й пробки поперегорали! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 194 увага 12.09.2014 18:06
Цитую РИГИ ГЕТЬ:
Рівненські регіонали йдуть у нардепи від "Сильної України".

Назаренко,канди дат від Тігіпка ,194 (злощасний округ).РИГА ГЕТЬ!!! Черевко балатується від ригів,браво Ткаченко,класно Удар з Порошенком кинув.СОЛІДАРНІСТЬ,ШЕ ФУ ІНФУ ДОНЕСІТЬ,БО ТАК І БУДЕ В СЛИВАХ..Черкащіну ригам віддаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 РИГИ ГЕТЬ 12.09.2014 15:33
Рівненські регіонали йдуть у нардепи від "Сильної України".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Тася 12.09.2014 15:02
Цитую незнайка:
Цикаво Только меня одного тошнит при упоминании Вилкула?

І мене.Ще +1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Експерт 12.09.2014 14:56
Теж голосую ЗА! щоб Вілкула "відправить в корзину". Але ж які там принципи, .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Україна сильна без Тігіпа 12.09.2014 14:48
Цитую Дід Трохим:
Цитую незнайка:
Цикаво Только меня одного тошнит при упоминании Вилкула?

Ну як мінімум ше одного

Я з Вами!!! Мене вже і від Прочерка тошнить з його джинсою замовною.Читаєм вивіску -Черкаси "Прочерк" Про це говорять Черкаси.Черкаси говорять про походенькі Вілкула в Дніпропетровськ у? Ні! Для чого Прочерк нам то пише? Напишіть тоді як він сьогодні в туалет сходив,нам то однаково "цікаво".Переїде його трамфай,тоді і пишіть,решта нам не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Дід Трохим 12.09.2014 14:36
Цитую незнайка:
Цикаво Только меня одного тошнит при упоминании Вилкула?

Ну як мінімум ше одного
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Україна сильна без Тігіпа 12.09.2014 14:34
"Сильна Україна" визначилась з списком,всі прохідні місця зайняли ті ,що голосували за диктаторські закони 16 січня,які і поклали початок рікам крові в Україні.Знайомтесь,Тігі пко(голосував), Кіссе (голосував),Фаб рікант (голосувала),Пі нчук і тд.і тп.ОСТАТОЧНО СПИСОК НЕ ВИЗНАЧЕНО (ТІГІПКО ШУКАЄ ХТО НЕ ЗАПЛЯМОВАННИЙ,Щ ОБ НЕ ПРОЛІЗ,БО САМ В БАГНЮЦІ.ТІГІПКО ТОРГУЄТЬСЯ І В СПИСКАХ,АХМЄТОВ У БУДУТЬ КОШТУВАТИ МІСЦЯ ДЛЯ ВІЛКУЛА І КО.)Аукціон місць відкрит до понеділка,робіт ь ставки,купляйте місця,як попре,в Зраді відіб"єте,свій добробут понад усе.Професіонали "врятують",ПУТІНСПАСІІІІІ ІІІІІІІ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 незнайка 12.09.2014 13:52
Цикаво Только меня одного тошнит при упоминании Вилкула?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Черкаси 12.09.2014 13:33
ЯК І СКІЛЬКИ,МОЖНО ПРОСИТИ "ПРОЧЕРК" НЕ ПІАРИТИ ВІЛКУЛА? НУ ПОМІНЯЙТЕ СОБІ НАЗВУ,НАЗВІТЬСЯ ПУТІНСЬКИЙ ВІСНИК,НАЗВІТЬС Я БЕЗПРИНЦИПНОЮ ПРЕСОЮ,ЗА ГРОШІ ХОЧ ПУТІНА,ХОЧ ЙОГО СЛУЖАК ПІАРЬТЕ,АЛЕ ЛЮДИ МАЮТЬ РОЗУМІТИ,З ЯКОЮ ПРЕСОЮ МАЮТЬ СПРАВУ.НЕ ТРЕБА ПРО СВОБОДУ СЛОВА,ВИ ДОБРЕ ЗНАЄТЕ З КИМ УКРАЇНА ВОЮЄ,ХТО ВБИВАЄ УКРАЇНЦІВ І ХТО ТАКИЙ ВІЛКУЛ,ЧИЇ (ЯКОЇ КРАЇНИ) ІНТЕРЕСИ ПРЕДСТАВЛЯЄ.ГАНЬБА ПРОЧЕРК,ГАНЬБА.ГЕПАТИТ МОЗКУ ЖОВТУШНИЙ ТІГІПКО РАЗОМ З АХМЄТОВСЬКИМ СТАДОМ НА ЧОЛІ З ВІЛКУЛОМ В ЧЕРКАСАХ НЕ ПРОЙДЕ,ЧЕРКАЩАН И ЗНАЮТЬ ЇХ ЦІНУ І ХТО ВОНИ Є.ТАК САМО ЯК І ОБ"ЄДНАНА ОПОЗИЦІЯ РИГІВ З ПР І ПРУ(ДОРЕЧІ МІРОШНІЧЕНКО ЗАЯВЛЯВ ЩО ПРУ НЕМАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЗЛОЧИНЦІВ ПР,НЕ СУДИЛОСЬ,ЗНОВУ РАЗОМ).НЕТОВКІНА,ПІДРИ ЖКА,ПРИВІТ,ТИ ТЕПЕР ХТО? ПР?ПРУ? ОБ"ЄДНАНА?