Опозиційний блок на Дніпропетровщині набрав більше 24%, на 5% на випередивши найближчого конкурента – «Блок Петра Порошенка».

Жителі Дніпропетровщини вибрали мир, упевненість в завтрашньому дні і відновлення промисловості, сказав один із лідерів Опозиційного блоку Олександр Вілкул.

Представники Опозиційного блоку в день виборів дуже тісно взаємодіяли з європейськими спостерігачами, йдеться на сайті політика.

– Ми стежимо за кожним протоколом, за кожним введенням даних в комп'ютерну систему. Ми фіксували на фото та відео всі спроби маніпулювання, тиску і підтасовувань результатів голосування, – сказав Вілкул.

Він підкреслив, що Опозиційний блок виконає всі свої передвиборчі обіцянки. Першим законом, який подасть у новій Верховній Раді Опозиційний блок, буде закон про захист і підтримку українських родин, постраждалих від катастрофічної політики влади, обвалом гривні, яка допустила зростання цін на все, що знищила робочі місця, що заморозила соціальні програми та пенсії.

Крім того, Опозиційний блок ухвалить і реалізує план відновлення промислових регіонів, і буде щодня тиснути на владу з тим, щоб вона виконувала свої обіцянки.

реклама

Коментарі  

 
-6 #21 черкащанин 28.10.2014 20:38
Цитую марина:
Цитую черкащанин:
Петух рыговский!!!!!! !!!!!!!!!!!!!


А вы!? :-)

А Вы Мариночка относитесь к курям, которые под таких петушков ложитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #20 Тася 28.10.2014 18:30
Цитую марина:
[quote name="Тася"][quote name="Злий"]Ви у Шухєра бачили фільм про захисників Маріуполя?Хто в бліндажах і під опстрілами?Центр і Захід України

Згодна.Я не хочу жити як вони,та і з ними жити не хочу.Відгородитись,і хай будують собі що хочуть і з ким хочуть,аби до нас не лізли.Хочуть в копанках сидіти та на татаріна батрачить,хай батрачать і сидять,люблять брата-ката,хай люблять.Мені набридло їм щось пояснювати.Біженці,щось їх не видно на відбудові сходу,в армії, чи на захисних спорудах

Вы женщина, но почему вы такая злая, столько ненависти!? Мне страшно за мою страну, УКРАИНУ!!!

А я маю сумнів,що Україна ваша країна,і мені страшно що є такі як ви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #19 Україна 28.10.2014 18:23
Цитую марина:
[quote name="Тася"][quote name="Злий"]Ви у Шухєра бачили фільм про захисників Маріуполя?Хто в бліндажах і під опстрілами?Центр і Захід України

Згодна.Я не хочу жити як вони,та і з ними жити не хочу.Відгородитись,і хай

Вы женщина, но почему вы такая злая, столько ненависти!? Мне страшно за мою страну, УКРАИНУ!!!

Може у вас України різні???Нормальна реакція на людей,які зраджували і зраджують,розум ова неповноцінність не виправдання.Я би тих що на даунівські референдуми ходили,позбавля в би громадянства,во ни зрадили Україну і не мають права вирішувати її майбутнє і делегувати когось в український Парламент.Злість тут недочого,так було б справедливо.Це верх блюзнірства,поз бавити можливості голосувати солдат,які вмирають за країну,і дати це право тим,хто вчора за відділення голосував і трикольорним ганчир"ям махав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 марина 28.10.2014 16:05
[quote name="Тася"][quote name="Злий"]Ви у Шухєра бачили фільм про захисників Маріуполя?Хто в бліндажах і під опстрілами?Центр і Захід України

Згодна.Я не хочу жити як вони,та і з ними жити не хочу.Відгородитись,і хай будують собі що хочуть і з ким хочуть,аби до нас не лізли.Хочуть в копанках сидіти та на татаріна батрачить,хай батрачать і сидять,люблять брата-ката,хай люблять.Мені набридло їм щось пояснювати.Біженці,щось їх не видно на відбудові сходу,в армії, чи на захисних спорудах.Трутнями сидять і на Україну гнидять.Не всі,але велика кількість,норма льні є.Не хочу нічого спільного з ними мати,ми різні і крапка.Їм Україна Януковича з ригами пробачила,кинул ась захищати і допомогати,а вони в обличча плюнули знову ригами.Крім огиди до них вже нічого не маю.Давайте і мені мінусуйте,сказа ла що думаю,а ви стройте з себе опльованних і толерантни

Вы женщина, но почему вы такая злая, столько ненависти!? Мне страшно за мою страну, УКРАИНУ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #17 Тася 28.10.2014 15:40
Цитую Злий:
Ви у Шухєра бачили фільм про захисників Маріуполя?Хто в бліндажах і під опстрілами?Центр і Захід України ...І що Маріуполь,32% опоблок,

Згодна.Там якийсь генетичний збій.Я не хочу жити як вони,та і з ними жити не хочу.Відгородитись,і хай будують собі що хочуть і з ким хочуть,аби до нас не лізли.Хочуть в копанках сидіти та на татаріна батрачить,хай батрачать і сидять,люблять брата-ката,хай люблять.Мені набридло їм щось пояснювати.Біженці,щось їх не видно на відбудові сходу,в армії, чи на захисних спорудах.Трутнями сидять і на Україну гнидять.Не всі,але велика кількість,норма льні є.Не хочу нічого спільного з ними мати,ми різні і крапка.Їм Україна Януковича з ригами пробачила,кинул ась захищати і допомогати,а вони в обличча плюнули знову ригами.Крім огиди до них вже нічого не маю.Давайте і мені мінусуйте,сказа ла що думаю,а ви стройте з себе опльованних і толерантних.Порошенко зрадник і пораженець.Україна не базар,досить домовлятись.Нас вбивають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 марина 28.10.2014 14:10
Цитую черкащанин:
Петух рыговский!!!!!! !!!!!!!!!!!!!


А вы!? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 марина 28.10.2014 14:07
Цитую Зрастє:
Подолати 5% - ще не означає бути у парламенті. Нехай люди вас туди ще пустять, гамноплюї. Ви розвалили все що можна, ви ростріляли людей на майдані, сотні покалічили, ви знову виводите на "арену" тітушок. Ви блок золотих батонів, унітазів та штор. Ви справжня путінська п*ята колона! Закрийте спої сюрла і сопіть в дві дірочки, ваш час давно пішов. А владу ми і без сопливих заставимо виконувати свої обіцянки. І дай бог, щоб людей нарешті почули. Бо і ці тікатимуть, як і ви. Почекай, Сашок, ще тебе не люстрували. Не чиновники, а люди. Давно в смітнику катався? Ніколи? Ми виправим це!


Через годик и за эту власть будете тоже самое говорить. В этой власти одни бедные собрались :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #14 Злий 28.10.2014 12:58
Ви у Шухєра бачили фільм про захисників Маріуполя?Хто в бліндажах і під опстрілами?Центр і Захід України ...І що Маріуполь,32% опоблок,а може хай ті 32%+7%комуняк і захищають Марік?Чого там наші мають гинути?Станемо по Дніпру,а жопоблоківці з фанатами своїми,хай першу оборону тримають,а не пяту колону в ВР сунуть.Славенск ригів обрав,за Бєсом скучили?То війська вивести,Штепу відпустити,вона їм організує другу серію,як першої недостатньо.Там видно взагалі мозг відсутній.То допоки вони на ногах в нас висітимуть?Чим далі,тим менше охоти взагалі і гинути за них ,і чоловіків відпускати і гумконвої слати.Відбудували школу,фурами харчи слали,життя за звільнення поклали,чим вони віддячили?Ригів в ВР пропхали,агенту ру Ху*ла?За кого хлопці гинуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 28.10.2014 11:00
Анекдот про люстрацію:
пішов мойша в партію поступати. Сидять більшовики в кожанках, ставлять запитання, про з"їзди, інтернаціонали і т.д., все Мойша знає на все відповідає.
Тоді останнє запитання:
- А не Вы ли Мойша на свадьбе у Нестора Махна на скрипочке играли???
- Да, я - ответил Мойша.
- На лицо явная связь с анархией, нет не берем в партию.
Через пять лет опять мойша идет в партию поступать, опять те же вопросы и тот же роковой вопрос:
- А не Вы ли Мойша на свадьбе у Нестора Махна на скрипочке играли???
- Да, я - ответил Мойша.
- На лицо явная связь с анархией, нет не берем в партию.
Еще через пять лет опять идет поступать в партию и по той же причине, опять не приняли. Пришол домой жалуется жене, а та и говорит:
- А шо ты не мог сказать, шо то был не ты???
- Как же я мог сказать, меня же все там видели, ОНИ ЖЕ ВСЕ ТАМ БЫЛИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Україна 28.10.2014 10:38
ЖОПОБЛОК НА НАРИ !!!!