реклама

реклама

Черкащанин Андрій Ковпак написав на своїй сторінці у мережі Facebook допис, у якому повідомив, що був учасником інциденту із Олегом Арсенюком. Він визнав, що сам ініціював конфлікт із народним депутатом, повідомляє Вичерпно.

На фото Олег Арсенюк


“Сам того не хотів, але став учасником цієї події і першим поліз в бійку з депутатом Арсенюком Олегом. Не знаю, що на мене найшло ... З усіма буває. БІЛЬШЕ ТАК РОБИТИ НЕ БУДУ І НАМАГАТИСЯ НЕ ПОТРАПЛЯТИ В ТАКІ ІСТОРІЇ!!!!! Прошу мене зрозуміти і не роздувати скандали. Я був неправий і це визнаю”, – пише Андрій Ковпак (перекладено українською, збережено авторський стиль).

178173018_456326522295529_8084780862210930711_n

За попередньою інформацією, мова йде про ситуацію, що сталася між черкащанином Андрієм Ковпаком та народним депутатом Олегом Арсенюком у п’ятницю ввечері на території розважального комплексу “Бочка”.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Перехожий 28.04.2021 02:08
"Переляканим" на "Бочці" не місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 капець 27.04.2021 21:29
бочка є бочка.... одна на місто....біднота, шкода таких, бо не прошли 80-90 ті, ...пупсіки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Антон 27.04.2021 19:05
Цитую иван:
Страштно стало парню! да там могут без разговоров всю семью в распыл пустить как в хорошие 90-е....А майданутые где же вы теперь?

Переляк, а для чого ти родину завів? Щоб повчати їх жахатись і виростити таких самих переляків як і ти ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Бувший 27.04.2021 15:39
Торкнув недоторканого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 На колени, трус! 27.04.2021 15:10
Протрезвел, героизма поубавилось :lol: Иди теперь, проси пощады, лыцарю звытяжцю у мокрых штанцях :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 иван 27.04.2021 12:42
Страштно стало парню! да там могут без разговоров всю семью в распыл пустить как в хорошие 90-е.Скоро все украинцы на коленях просить будут прощения у своих угнетателей и барыг.Вот вам и революция гидности.В долгах как в шелках все а вот вам и показательная демократия от власть имущих.Вякнешь окажешься в днепре .Титушки отдыхают однако!А майданутые где же вы теперь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 кацапня 27.04.2021 12:13
ахахаха наїхали на мужика :cry: :o