Гарячі номера телефонів

Перший в Європі АРТ-потяг їде на 28 BookForum. Це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом.

ГогольTRAIN - перший в Європі АРТ-потяг, який має сім вагонів, ззовні оформлених в авторському стилі художниками з усієї країни. Три вагони - фестивальні з розважальною програмою: виступами музикантів та Dj, танцями прямо, читанням віршів та кіно протягом всієї подорожі. Програма кожного рейсу різна відповідно до тематики події, на яку прямує потяг.

4

Перший рейс арт-потягу ГОГОЛЬTrain2021 Київ-Одеса було присвячено пам’яті художника Олександра Ройтбурда - на одному з вагонів зображено його портрет, а всередині потягу до кінця проєкту діятиме виставка репродукцій його робіт.

«ГогольTRAIN» - це не просто засіб пересування країною, це мобільний форум, який створює атмосферу для знайомства і діалогу, який дає можливість не просто відвідати нове місто та крутий фестиваль. Він знайомить людей між собою вже з перону.

Метою проекту є зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.

Також, «ГогольTRAIN» є своєрідним культурно-туристичним коридором, що розвиває внутрішній туризм та покращує загальний імідж регіонів.

Наступний рейс до Львова:

ГогольTRAIN на Book Forum

17.09 Київ - Львів - виїзд о 20:28, прибуття 18.09 о 5:32

20.09 Львів - Київ - виїзд о 00:08, прибуття о 8:40

КВИТКИ

Квитки можна придбати на сайті gogolfest.org/gogoltrain

Є кілька категорій квитків - купе і плацкарт, в один чи в обидва боки. Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, що 28 Львівський міжнародний BookForum відбудеться 15-19 вересня 2021 року у Львові за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації. Програма фестивалю налічує 160 подій, 250 учасників, зокрема - 25 іноземних авторів з 21 країни світу.

Усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції дивіться на сайті bookforum.ua.

28 BookForum підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Братья Люмьер 16.09.2021 09:04
Спасибо, что предупредили о времени прибытия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100