Влада незадовго до виборів намагатиметься зняти кандидата від Об’єднаної опозиції по округу №194 Миколу Булатецького з виборчих перегонів, припускає координатор виборчих програм Громадянської Мережі «Опора» в Черкаській області Сергій Варич.

– Інших шансів у влади немає. І я думаю, що кримінальна справа проти Булатецького нікуди не зникла. Я боюся, що вона буде використана вже тоді, коли в опозиції не буде часу для політичного маневру. І тоді вже питання буде в тому, кому ж перейдуть електоральні голоси Булатецького? Тут все залежатиме від позиції «Батьківщини» і самого кандидата Миколи Булатецького, – зазначив Сергій Варич.

Нагадаємо, по факту хуліганських дій під час мітингу афганців, ініційованому Черкаською міською та обласною спілкою ветеранів Афганістану та обласним комітетом Соціалістичної партії України, Соснівським райвідділом міліції було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 296 «Хуліганство, вчинене групою осіб» Кримінального кодексу України.

В процесі проведення слідчим відділом досудового слідства по вказаній кримінальній справі та після зібрання відповідних доказів, в тому числі і з камер відеоспостереження, з’ясувалось, що до пошкоджень майна в приміщенні мерії причетний депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький, відносно якого прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Андрій Васильович 12.09.2012 10:48
Цитую На чисту воду!:
Неправда! У матеріалі, проплаченому з передвиборчого фонду Булатецького, і розміщеного на "Прочерку", "Прес-центрі" і "Провінції", значиться таке:
"Протистояння двох опозиціонерів – «тимошенківця» Булатецького і політика-одинака Майбороди – цікаве тим, що вони не люблять одне одного навіть більше, ніж «окупаційний донецький режим». Булат-й заплатив за друк цих слів, а отже - він з ними погоджується.

А ви часом, пане, не розпорядник виборчого фонду Булатецького? Адже дивує, наскільки ви обізнані у темі коли, що і кому він проплатив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Микола 11.09.2012 21:23
ПРОЧЕРКУ
Ви можете зробити добірку його фото...пана Булатецького
Це сама краща ілюстрація цього типа "кандидата".
Хай бог милує... але такого..та так спаскудити Черкащину...не дай боже хоть третьим буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 На чисту воду! 11.09.2012 17:37
Цитую Наталія:
[quote name="ІМХО"]
він з великою повагою ставиться до жінок і ніколи не дозволяв собі образливих висловлювань у бік будь-якої представниці слабкої статі.

Знову неправда. У тому ж матеріалі, проплаченому з фонду кандидата Булатецького, читаємо: "Олігарха, який би спонсорував усі політичні кульбіти її бентежної душі, Любов Володимирівна досі не зустріла. Партії та попутників міняє, як рукавички. Загалом, до біса послідовна у своїй непослідовності ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 На чисту воду! 11.09.2012 17:34
Цитую Наталія:
коли його запитали про те, які у нього стосунки з Майбородою, він тупо відморозився і не став відповідати на питання..........................................

Неправда! У матеріалі, проплаченому з передвиборчого фонду Булатецького, і розміщеного на "Прочерку", "Прес-центрі" і "Провінції", значиться таке:
"Протистояння двох опозиціонерів – «тимошенківця» Булатецького і політика-одинака Майбороди – цікаве тим, що вони не люблять одне одного навіть більше, ніж «окупаційний донецький режим». Булат-й заплатив за друк цих слів, а отже - він з ними погоджується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ІМХО 11.09.2012 17:31
Цитую Наталія:
[quote name="ІМХО"]
Я вас прошу, не плутайте Божий дар з яєчнею, а Булатецького з Даценком. Булатецький ніколи слова поганого про Майбороду не сказав. Та й взагалі він з великою повагою ставиться до жінок і ніколи не дозволяв собі образливих висловлювань у бік будь-якої представниці слабкої статі.

Підкажіть, пані прес-секретар, кого з цих двох, Булатецького і Даценка ви вважаєте "Яєчнею", а кого "Даром Божим"? Підхіхікнуть словам Даценка (якщо це справді так було) - це не те саме, що персонально образити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Наталія 11.09.2012 16:51
Цитую ІМХО:
Журналісти досі згадують, як він обхаяв Любу на одній із прес-конференцій. Краще б він був тоді "тупо відморозився", як ви зволили виразитися. На окрузі опозиція переможе тільки у випадку "дружби-фройндшафт" між Булатецьким і Майбородою. Якщо ні - пролетять обоє, як фанера над Парижем!

Я вас прошу, не плутайте Божий дар з яєчнею, а Булатецького з Даценком. Булатецький ніколи слова поганого про Майбороду не сказав. Та й взагалі він з великою повагою ставиться до жінок і ніколи не дозволяв собі образливих висловлювань у бік будь-якої представниці слабкої статі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 ІМХО 11.09.2012 16:23
Цитую Наталія:
Неодноразово бувала на мітингах, де виступав Булатецький, і, хочу відзначити, жодного разу не чула, щоб він хоч словом згадав про Майбороду, так до чого ж роздувати таку бучу навколо цього питання? Скажу навіть більше: мене здивувало, що коли його запитали про те, які у нього стосунки з Майбородою, він тупо відморозився і не став відповідати на питання..........................................

Журналісти досі згадують, як він обхаяв Любу на одній із прес-конференцій. Краще б він був тоді "тупо відморозився", як ви зволили виразитися. На окрузі опозиція переможе тільки у випадку "дружби-фройндшафт" між Булатецьким і Майбородою. Якщо ні - пролетять обоє, як фанера над Парижем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Наталія 11.09.2012 16:14
Неодноразово бувала на мітингах, де виступав Булатецький, і, хочу відзначити, жодного разу не чула, щоб він хоч словом згадав про Майбороду, так до чого ж роздувати таку бучу навколо цього питання? Скажу навіть більше: мене здивувало, що коли його запитали про те, які у нього стосунки з Майбородою, він тупо відморозився і не став відповідати на питання..........................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Дядя Вася 11.09.2012 13:05
Так же вже хочеться Булатецькому здійняти навколо себе піар-бучу,а воно ніф**а не виходить.І "грабували" його, і турнікети він ламав, і на площі "вбивають" волав...А його обходять боком і біля скроні крутять.Не бійтеся,хлопці. Ніхто його не зніме.Таке ліцо апазіції- це бренд.Регіонали лише радіють, коли дивлячись на цього" політика" люди кажуть- не приведи, Боже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Реаліст 11.09.2012 12:54
Рекомендувати своїм виборцям віддати голоси за Майбороду Булатецький не буде нізащо, а більше на окрузі реальних кандидатів від опозиції немає. До того ж, далеко не факт, що електорат Булатецького у разі його зняття прислухається до його думки, за кого іншого голосувать.