реклама

реклама

На черкаському підприємстві "Черкасихліб" за добу випікають сотню тонн продукції, якою забезпечують не лише жителів області, а й везуть для військових до Києва та Харкова, розповів директор підприємства Олег Швець, пише Суспільне.

e89434bdfa7cf532

Вікторія Прусак готує тісто для випічки. Розповіла, що поки вона у залі підприємства вимішує хліб, її чоловік на передовій.

"Хліб місимо, працюємо, забезпечуємо нашу армію. Страшно, але виходимо і працюємо, бо треба забезпечувати хлібом", — сказала Вікторія Прусак.

Налаштовують себе на краще, бо розуміють, що черкащанам потрібен хліб, хоч умови роботи складні, розповіла працівниця підприємства Олеся Пелькіна, яка нарізає випечений хліб:

"Стараємося, потрібно працювати, людям хліб потрібен".

Як розповів Олег Швець, працюють на підприємстві 24/7. Зараз перелаштували виробництво: зупинили виготовлення кондитерських виробів, у пріоритеті випікання хліба:

"Для Черкас хліба достатньо, зараз зменшується попит. Я вважаю, що ми закриємо попит і Черкаського регіону і Київського, й інших областей".

За словами директора, поки частина українців на передовій, він із працівниками підприємства у тилу забезпечує їх хлібом:

"Наразі ми забезпечуємо хлібом всі військові частини Харкова, там, де зараз ідуть бойові дії. Також поставляємо продукцію у Київ, у всі частини та до Національної гвардії, зараз дуже багато частин розгромлених. Це десь 10-12 тонн продукції за добу".

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100