Яка найголовніша задача освітнього закладу в наш час? Так, вірно – з урахуванням всіх рівней безпеки учасників навчального процесу забезпечити надання освітніх послуг, забезпечити реалізацію права на освіту. Саме для цього Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова уклав угоду з освітньою онлайн платформою «Meridian».  Тепер студенти фахового коледжу можуть навчатися в онлайн режимі по цікавим розробкам дистанційного ліцею.

До кожного уроку і теми «Meridian» пропонує відеолекції, презентації, велику кількість додаткового матеріалу. Електронна платформа дозволяє проводити тестовий контроль як для закріплення частини теми, так і для підсумкового узагальнення, а електронна система підрахунку враховує всі види робіт і залученості студента у вигляді кольорової шкали «Прогресу».

IMG_20220413_211547

Звичайно ж,  що студенти фахового коледжу і університету сприйняли новий програмний продукт із зацікавленням. Таке навчання захоплює. Можливість опановувати нові знання за допомогою різноманітних інтерактивних засобів і в зручний час - це актуально. До «Merirdian» можна підключитися з любого гаджету і в любій місцині де є інтернет. На сьогодні для студентства дуже важлива можливість продовжувати навчання не тільки перебуваючи вдома в Україні, а й за кордоном.

IMG_20220413_211609_289

Про це інформують в університеті

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100