Гарячі номера телефонів

Представників від проросійської партії Опозиційна платформа “За життя”, діяльність якої в Україні наразі призупинена, нехай навіть і колишніх, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вважає колаборантами і злочинцями. Свою позицію з приводу їхньої діяльності він висловив під час спілкування з журналістами “ВиЧЕрпно”.

Також, зауважує Бондаренко, робити заяви про розпуск партії потрібно було не 1 березня, а в перший же день вторгнення росії на територію України.

– Я б більш жорсткіше діяв на місці правоохоронців. Думаю, у них є всі записи: хто які давав директиви, – коментує очільник Черкас.

Варто нагадати, що не всі представники цієї проросійської партії в Черкаській міській раді відразу заявили про вихід із партії. Зокрема, голова фракції ОПЗЖ в ЧМР Олександр Замирайло спочатку заявив, що не збирається покидати партію, пояснивши це тим, що начебто “партійна приналежність не має відношення до війни”. Щоправда вже за декілька днів написав на своїй сторінці у фейсбуці, що таки припиняє свою діяльність в ОПЗЖ.

– Опозиційна платформа “За життя” – це колаборанти, злочинці й посіпаки, які злочинцям допомагають. Оце чітко потрібно сказати… Вони повинні нести відповідальність. На цьому крапка, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Чи буде підніматися питання про складаннями колишніми партійцями від ОПЗЖ депутатських мандатів, наразі Бондаренко сказати не може.

– Кожен депутат має право піднімати все, що він захоче (звернутися з приводу складання депутатських мандатів експредставниками від ОПЗЖ – ред.). А то одні хочуть видворити їх із зали, інші тихо проводять з ними перемовини, як би це там більшість-меншість потім формувати, їх якось би там залучити… Я сказав, що не буду ні про одне, ні про інше говорити, – підсумував міський голова.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 Ольга 19.04.2022 18:31
Дуже мало таких депутатів які служать народу і країні на жаль наше місто не виняток всі дбають про свої кармани чим побільше покласти до своїх кишень
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Стас 19.04.2022 10:54
Так ти сам допоміг ОПЗЖ обратися, бо контролював всі дільниці в місті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100