У Черкасах розробляють інтернет-майданчик “Укрбудівництво”, який повинен спростити комунікацію між замовниками будівельних послуг і будівельниками. За задумом, проект має допомогти українським родинам розпочати відновлення власного житла, зруйнованого та пошкодженого війною.

Сервіс дає можливість взяти «типовий» проект або замовити індивідуальний, швидко відшукати підрядну компанію та виробників будівельних матеріалів у максимальній географічній близькості.

На фото - один із проектів приватного житлового будинку Олександра Рябошапки

На фото - один із проектів приватного житлового будинку Олександра Рябошапки


Автор проекту підприємець Сергій Проненко переконаний, що платформа дасть можливість сотням тисяч українців в більш стислі терміни відбудувати пошкоджене або побудувати нове житло. Сервіс має працювати так: замовник послуг повідомляє, яких саме спеціалістів/матеріалів/техніки він потребує, і потім вибирає між пропозиціями, що надійшли у відповідь.

Нагадаємо, що гроші на відбудову втраченого або пошкодженого житла українцям повинна надати держава. Це будуть грошові компенсації на ремонт, будівництво чи купівлю житла. Згідно законопроекту № 7198, гроші на відбудову або ж заміну зруйнованого житла новим (квадратурою до 150 метрів) зможуть отримати усі українці, домівку яких зруйнувала російська армія. Якщо люди, житло яких зруйновано, серед загиблих, компенсацію можуть отримати їхні законні спадкоємці, повідомив на початку квітня міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Задля полегшення комунікації між замовником та будівельником та пришвидшення реалізації проекту і створена інтернет-платформа «Укрбудівництво».

Водночас, як повідомляє прес-служба міськради Черкас, наразі серед варіантів розміщення такого будівництва в Черкаській міській раді розглядають земельну ділянку, яка належить на праві постійного користування комунальному підприємству «Черкасиінвестбуд» ЧМР (йдеться про територію так званого полігону в Південно-Західному районі).

Відповідно до містобудівної документації, на цій території передбачене розміщення житлової забудови, тут можливе спорудження навчальних закладів, облаштування зелених зон.

IMG_7407_1

У міській раді під час наради звернулись до колег із обласної адміністрації із проханням надати офіційну інформацію стосовно обсягів будівництва, кількості людей, для якої почнуть спорудження житла. У подальшому сторони домовились проговорили практичні аспекти реалізації проекту та можливу передачу земельної ділянки в користування.

Зі свого боку міський голова Анатолій Бондаренко висловив готовість долучитись до проекту та обіцяє максимальне сприяння в межах чинного законодавства.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100