Гарячі номера телефонів

Функціонування галузі освіти області обговорили в обласній військовій адміністрації. Порушили це питання на онлайн-нараді з головами районних військових адміністрацій та головами міст Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Черкаси під керівництвом заступниці голови ОВА Лариси Кошової.

WhatsApp-Image-2022-04-26-at-16.57.23-1

Про це інформує управління освіти і науки ОВА.

Звертаючись до присутніх, Лариса Кошова зазначила, що підприємства Черкащини у переважній більшості працюють. Через це виникає попит на роботу закладів дошкільної освіти. Водночас це питання тісно пов’язано зі створенням безпечного освітнього середовища в закладах освіти, доала посадовиця. Працівники закладів, перш за все, повинні бути готові до захисту учасників освітнього процесу під час тривожної сирени, зокрема укриття вихованців і працівників у захисних спорудах.

Про діяльність закладів освіти на території області, зокрема закладів дошкільної освіти, доповів начальник Управління освіти і науки ОВА Валерій Данилевський. Принагідно Валерій Вікторович звернувся з ініціативою до громад, де проживають вимушено переміщені особи, щодо започаткування волонтерських курсів з вивчення державної мови.

У ході зустрічі Лариса Миколаївна відзначила необхідність дотримання протиепідемічних заходів та проведення у місячний строк в усіх закладах освіти занять з метою вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, та правил поводження з такими предметами.

У рамках діалогу представники органів місцевого самоврядування висловили пропозиції щодо бачення подальшої роботи системи закладів освіти.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100