Гарячі номера телефонів

На базі волонтерської швейної майстерні Степанецької громади Черкащини виготовлятимуть бронежилети і розвантажувачі для військових та територіальної оборони. Про це Програмі U-LEAD розповів Степанецький сільський голова Олександр Яременко.

За його словами, вже знайдено потрібні кошти на закупівлю матеріалів для виготовлення військової амуніції та волонтери, які повні бажання допомагати з пошивом. Фінансування здійснюється з місцевого бюджету, частково фінансову допомогу надали місцеві мешканці та місцевий бізнес.

Наразі виготовленням військової амуніції у Степанецькій громаді займається місцева мешканка Світлана Чупилка, яка має професійні навички у цьому напрямку. Крім пошиву, швейний цех надає можливість всім охочим освоїти техніку виготовлення бронежилетів:

«До нас у майстерню приходять волонтерки різного віку, які вже мають навички шиття. Я їх підготовлюю та навчаю, адже маю досвід роботи швачкою понад 30 років й зараз можу своєю роботою долучитися до спільного внеску у захист країни та перемогу.

Ми вже розпочали виготовлення зразків військової амуніції, хлопці з тероборони мають випробувати їх на практиці, коли зрозуміємо який варіант найпрактичніший – розпочнемо масове виготовлення», - розповіла Світлана Чупилка.

Степанецька громада має своє добровольче формування, до якого записалися близько ста мешканців громади, - повідомив Олександр Яременко. Вони щоденно здійснюють патрулювання 21 населеного пункту громади, тож їм дуже необхідна відповідна амуніція.

«Ми продовжуємо залучати людей для роботи у швейній майстерні, ще є вільні швейні машини, які будуть надані для бажаючих допомогти в цій, такій потрібній, справі. Ті хто не вміє шити, допомогає з матеріалами, які наразі є дефіцитними», - зазначив голова.

Марина Гавриленкова,

експертка із висвітлення

Східного регіонального хабу

Програми "U-LEAD з Європою"

(Донецька, Луганська, Полтавська,

Сумська, Харківська, Черкаська області).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100