Гарячі номера телефонів

Рідна Черкащина прихистила більше 120 тисяч біженців. З Харкова і Чернігова, Маріуполя і Сум, Сєвєродонецька і Бахмута- наприкінці лютого і в березні в місто приїжджали тисячі людей. Зараз потік трохи спав, але ідуть ті, хто втратили домівки, все майно і потребують найнеобхіднішого. Про це інформує нардеп Ірина Геращенко, яка днями побувала в Черкасах.

Близько 40 тисяч знайшли прихисток в обласному центрі, інші переселенці - в містах і селах регіону.

«В хаті моїх дідуся і бабусі теж живе родина з Кривого Рогу, вже посадили город, опановують сільський побут.

279611184_5012379138849859_3221397700067414780_n

В Черкасах працює кілька волонтерських хабів, один під егідою місцевої влади, два з них організували наші партійки Інна Бандура і Оксана Циганок.

Всі ми працюємо під одним, українським прапором, допомогаючи Армії і переселенцям. Наші партійні офіси перетворилися на волонтерські центри, й сьогодні тут збирають допомогу Харківщині, а вночі поїхала допомога на фронт, на Донеччину. Багато наших партійців записалися до лав ЗСУ і тероборони і зараз знаходяться в найважчих точках - в Ізюмі, в Попасній, на Донеччині.

Сьогодні у Черкасах я поспілкувалася з місцевою владою, відвідала кілька волонтерських центрів, поспілкувалася з партійцями і дуже тішуся єднанню команди, міста, громади, всіх небайдужих громадян. Правильна атмосфера. Все буде Україна!» - пише Ірина Геращенко.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100