Гарячі номера телефонів

Медаллю Казимира Великого відзначили Черкаси у польському місті-побратимі Бидгощ. Рішення про нагородження ухвалила міська рада Бидгоща під час урочистої сесії міської ради з нагоди 676-ї річниці надання муніципальних прав цьому місту. Аналогічною відзнакою вирішили нагородити ще одне українське місто-партнер Бидгоща – Кременчук.

IMG_5135

– Сьогоднішній 676-й день народження Бидгоща ми відзначаємо під час жорстокої війни у наших східних сусідів.  Минулорічний день народження ознаменувався пандемією.  Тому святкувати непросто.  І все ж історія нашого міста доводить, що навіть найгірші часи минають. Пам’ятаймо, що кожен успіх сьогоднішніх лауреатів створює силу нашого міста, – зазначив мер Бидгоща Рафал Брускі.

Медаль Казимира Великого – це щорічна нагорода міста. Її від 1998 щороку вручає мер міста кращим з кращих.  Запроваджена нагорода  на честь річниці визнання королем муніципальних прав Бидгоща.

«Я вдячний нашим польським партнерам за підтримку та допомогу, яку ми відчуваємо з самого початку загострення військової агресії росії проти України. Бидгощ не лише висловлює нам слова солідарності і засудження військової агресії проти нашої країни, а й надсилає гуманітарні вантажі. Для нас така підтримка є дуже цінною, вона надає нам сили та надію на те, що Україна обов‘язково переможе!» - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Угоду про співробітництво між м.Черкаси та м.Бидгощ, Республіка Польща було підписано 17 вересня 2000 року. З того часу була налагоджена тісна співпраця між нашими містами у сферах культури, освіти, малого і середнього бізнесу, охороні здоров`я тощо. Нині гуманітарна допомога від польського міста Бидгощ надходить регулярно в рамках побратимської угоди та в межах домовленостей між міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком і мером Бидгоща Рафалом Брускі.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
-1 #1 Іван 04.05.2022 07:52
Медаль це добре,а от співробітництва ніякого немає.на жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100