Гарячі номера телефонів

У Руськополянському лісовому розсаднику Черкаського держлісгоспу на площі 1 гектар висіяли насіння сосни звичайної. Таким чином лісівники вже дбають про ліси майбутнього. Сіянці, які виростять, будуть висаджувати під час лісокультурної кампанії наступного року – дуже сподіваємось, що вона буде під мирним небом.

6938b30c-878d-4616-9009-3991965ee53c

Як повідомив лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач,  загалом висіяли 70 кілограмів сосни звичайної. Перед посівом насіння протруїли від шкідників і хвороб, висушили.  Усе воно має необхідні сертифікати якості.

Технологія висівання практично не змінюється з року в рік. Посів здійснюють механізовано.

«Попередньо готуємо грунт, здійснюємо фрезерування – розбиваємо грудки, розпушуємо. Посів насіння відбувається за допомогою лісопосадкової машини МС-1. Для наших умов норма висіву – 2 грами насіння на 1 погонний метр. Біля трактора з сівалкою працюють наші працівники:  одні контролюють рівномірний посів у лунки, інші – граблюють. Останній етап – посіви проходять катком. Через два тижні буде здійснено підживлення. А далі постійні догляди – як ручні, так і механізовані», – розповідає про технологію висівання лісового насіння помічник лісничого Руськополянського лісництва Євгенія Пінчук.

8ddf72dd-d742-42a6-ba90-698cfcdba1b8

До слова, у лісовому розсаднику вже є тендітні сходи дуба звичайного, дуба черещатого та горіха чорного – насіння цих порід тут висіяли ще восени.

Руськополянський лісорозсадник є базовим для Черкаського держлісгоспу і традиційно забезпечує сіянцями інші лісництва підприємства. Тож на руськополянських лісівників покладена велика відповідальність за  процес вирощування якісного посадкового матеріалу. І вони з цим успішно справляються.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100