Гарячі номера телефонів

Кольоровий папір, альбоми, ігри для розвитку пам'яті та ігрові парашути від UNICEF Ukraine у рамках ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді, отримають всі заклади освіти, хаби та установи, які у Черкасах працюють з дітьми та родинами-переселенцями.

280663307_526876612309420_5562710323945113724_n

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

«Те, що пережили діти під час війни – дуже травматичний досвід. І прості життєві радощі, заняття та спілкування з однолітками це те, що може їх відволікти від страшних спогадів. Ми вдячні ЮНІСЕФ за підтримку в нашій роботі з адаптації нових мешканців нашого міста. Разом ми переживемо будь-які життєві виклики», – говорить кураторка галузі освіти, заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

«З початку активної фази російсько-української війни до Черкас разом з батьками прибули більше 5 тисяч маленьких українців, дитинство яких скалічила війна. У Черкасах ми робимо все можливе, щоб вони відчули турботу та тепло. Будь-яка підтримка у допомозі внутрішньопереміщеним дітям, які зараз живуть у Черкасах, для нас дуже важлива», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Довідково: Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям держав, що розвиваються. Фонд є лауреатом Нобелівської премії Миру 1965 р.

Про це інформує сайт Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100