Гарячі номера телефонів

Відділення НОК України в Черкаській області продовжує знайомити маленьких черкасців та молодь з олімпійським рухом. В умовах війни та навчання в онлайн-форматі олімпійський осередок Черкащини запровадив проведення зустрічей в новому форматі. Для ознайомлення учасників підготували тематичний відеофільм, який демонструють на екрані, а потім обговорюють.

Цього тижня учасниками такого заходу стали студенти та викладачі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Зустріч відбулася в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Спілкувалися учасники на тему «Олімпійські та загальнолюдські цінності», які мають важливе значення як у звичайному житті, так і в спорті.

зображення_viber_2022-05-12_12-27-48-352

В онлайні представники відділення та ліцею переглянули фільм. Відео містить три частини, в яких розповідається про історію розвитку олімпійського руху, про перемоги українців на Олімпійських іграх та олімпійців Черкащини. Студенти дізналися чимало нової та цікавої інформації, мали змогу обговорити деталі, а потім взяли участь у тематичній вікторині.

Відділення НОК України в Черкаській області підготувало олімпійські подарунки  учасникам, хто дав правильні відповіді на запитання.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100