Гарячі номера телефонів

22 травня - 161 річниця перепоховання праху Т. Г. Шевченка. Представники влади, працівники заповідника та громадськість вшанували Кобзаря і поклали квіти до його пам'ятника на Чернечій горі. В урочистостях взяв участь заступник голови обласної ради Михайло Мушієк.

- З Шевченком в серці впевнено йдемо до перемоги. Він надихає нас своєю боротьбою і незламністю духу. Тому попри все не забуваємо вшанувати його пам'ять, - прокоментував Михайло Мушієк.

DSC_0086

Після покладання квітів священнослужителі православного духовенства провели літію за упокій душі Кобзаря.

В. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко подякувала присутнім за те, що у такий складний час все ж прийшли вшанувати пам'ять Пророка.

- За столітню історію бездержавності Шевченко був і Президентом, і Урядом для нашого народу. Своїми рядками "Борітеся - поборете" він задекларував програму мінімум у визвольній війні. Ці слова були актуальними тоді й залишаються такими й зараз для нас. Сьогодні Тарасові немає спокою, однак він радіє, що ми єдині і разом виборюємо перемогу. Шевченко також на блокпосту. Своїм словом і духом він надихає нас на перемогу, - додала Коваленко.

Згодом владці поклали квіти до пам'ятника О. Гірнику.

- Шевченко вірив, що Україна звільниться від московських кайданів, просив згадати його у вільній державі, коли вражу кров з нашої землі понесе в синє море. Тож сьогодні його нащадки, мужні українські воїни виконують цей заповіт. Слова поета і досі надихають українців захищати рідну землю. Його Кобзар досі муляє очі московським окупантам. Це ще раз доводить, що все робимо правильно і Україна обов'язково переможе, - написав на своїй сторінці голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Про це інформує виконавчий апарат обласної ради

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Местный 23.05.2022 22:02
"Прочерк": "В урочистостях взяв участь заступник голови обласної ради Михайло Мушієк."
Мушиек, Мушиек...М-м-м...Это не тот ли Миша Мушиек, который кум Олейника и которого награждал за службу Янукович?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100