Гарячі номера телефонів

Днями з Польщі до Черкаського державного технологічного університету передали документи, підписані після переговорів про співпрацю, розпочатих у квітні.

625148de3f683ae30915269aad85d659_XL

Як повідомляє пресслужба ЧДТУ, у квітні 2022 року за дорученням ректора Олега Григора завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка Інна Яковець разом із багаторічним партнером кафедри дизайну — керівником видавництва «Брама-Україна» Олександром Третяковим відвідала Познанський університет образотворчих мистецтв імені Магдалени Абаканович в Польщі.

Університет всебічно підтримує Україну, зокрема в резиденції навчаються студенти, які виїхали з Харкова, Львова, Дніпра, а у головному корпусі розміщені плакати на підтримку України, українська символіка і кольори.

Під час візиту Інна Яковець мала нагоду поспілкуватися з проректоркою з міжнародної співпраці, професоркою образотворчого мистецтва, практикуючою дизайнеркою Богумілою Юнг, яка, у відповідь на презентований від Черкаського державного технологічного університету ювілейний каталог кафедри дизайну, подарувала два чудових видання з творами сучасного мистецтва і дизайну.

Результатом робочого візиту стало укладення Угоди про співпрацю в галузі науки, освіти, культури та мистецтва між двома закладами вищої освіти, яку підписали ректор ЧДТУ Олег Григор та ректор Познанського університету образотворчих мистецтв імені Магдалени Абаканович Войцех Гора.

Декларуючи взаємні інтереси в галузі наукових досліджень, розробок, освіти, підготовки кадрів, культури, мистецтва, передачі технологій та поширення знань на довгостроковій некомерційній основі, співробітництво здійснюватиметься у формі: обміну студентами та аспірантами; обміну викладачами; спільних дослідницьких проєктів, які здійснюються вченими обох університетів; взаємної допомоги у створенні нових програм; обміну інформацією та публікаціями; організації конференцій та семінарів;  проведення спільних виставок, відкриттів; організації художніх проєктів та заходів.

Черкаський державний технологічний університет та Познанський університет образотворчих мистецтв імені Магдалени Абаканович визнають важливість ролі університетів у сприянні міжнародного співробітництва, рівності й збільшення внеску у розвиток суспільства та готові докладати максимум зусиль для ефективного партнерства і вже запланували спільні проєкти.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-10 #1 злобный вася 07.06.2022 22:06
Это очень серьезное достижение....
с учетом того, что художники почти неприменимы в наших веселых условиях...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100