Гарячі номера телефонів

Працівники КП "ЧЕЛУАШ" вперше запустили та випробували заливальник швів БПМ-500 по вул. Чіковані у Черкасах.

285066258_586340906251293_742452780839359911_n_1

Цей механізм застосовується для виконання робіт з герметизації тріщин, швів та гідроізоляції при ремонтно-будівельних роботах на дорогах із застосуванням бітумно-еластомірних герметизуючих мастик.

«Тріщини на асфальті з часом можуть зруйнувати всі шари дорожнього полотна й спровокувати виникнення серйозних дефектів у вигляді ям, котрі потребують серйозного ямкового ремонту або повної заміни дорожнього покриття.  Саме тому потрібно здійснювати санацію тріщин в асфальтобетонному покритті», –  пояснює директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Санація – це сучасний метод ліквідації тріщини в асфальті, який дозволяє на 5-7 років продовжити період успішної експлуатації дорожнього покриття без дорожньо-ремонтних робіт капітального характеру. Процес санації ще називають процесом відновлення цілісності асфальтобетонного покриття.

Технологія санації тріщин на асфальті базується на трьох китах: механічній очистці стін тріщини, висушування її поверхні та щільного заповнення її порожнини спеціальним герметизуючим матеріалом з високим показником рівня адгезії. Санація тріщин в асфальтобетонному покритті є надійним способом з попередження його глибокої деформації.

Про це повідомляє сайт ЧМР.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100