Гарячі номера телефонів

Що робити з бур’янами, опалим листям та іншими органічними відходами, радять фахівці управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Черкаській області.

kompost_buran

Багато городників стикаються з проблемою накопичення бур’янів і зеленої трави, яку складають і чекають вдалого моменту, щоб вивезти на звалище або зазвичай спалюють. Але відмовитися від цього нині є дві причини.

По-перше, уже доведено шкоду спалювання для довкілля та здоров’я людей.

По-друге, із 17 березня 2021 року значно посилено відповідальність за спалювання трави (листя, очерету, стерні тощо). Передбачено адміністративне стягнення за статтею 77 та 77-1 КУпАП і статтею 82 КУпАП.

Ідеальний спосіб позбутися решток трави, листя, бур’янів – не палити, а перетворити на цінне добриво шляхом компостування. Компост із бур’янів, листя, трави – це  ідеальне добриво, яке можна робити самостійно, регулярно і без грошових витрат. Його можна використовувати як високоякісне органічне добриво у саду та на городі для підживлення ґрунту і підвищення його родючості.

Компост – це суцільна маса перепрілої органіки, «вирощена» в ямах, ящиках або буртах.

Як правильно зробити компост

Компостну купу  можна зробити де-небудь на краю подвір’я, неподалік від води та бажано у місці, куди не потрапляє пряме сонячне проміння. Вичистіть ділянку від дерну та трави.  Поставте  невелику огорожу  навкруги своєї компостної ділянки. На компостну купу можна складати все, що є під руками, – кухонні рослинні відходи, бур’яни, скошену траву, листя, коріння рослин, солому, тонкі гілки, гній.

Для компостування листя та бур’яни складають у купу шириною 2 м і висотою до 1,5 м. В основу вкладають шар землі до 25 см. Кожен із шарів з листя та інших органічних відходів не має перебільшувати 30 см.  На цю ж купу можна скидати пташиний послід, харчові рештки. Кожен із шарів присипають землею. Протягом літа компост 2-3 рази перелопачують. Компост вважається готовим, якщо перетворився на однорідну темну розсипчасту масу.

Аналогічно компостування можна проводити у траншеях глибиною до 1 м і шириною 1,5 м. Траншейне компостування більш зручне з міркувань того, що при ньому компост рівномірно зволожується і не пересихає.

Зазвичай компост «дозріває» за 3-6 місяців після того, як ви почали з ним роботу. Він стає рихлим, темним. Корисні властивості компосту зберігатимуться ще 4 роки.

Правильно приготовлений компост не буде мати неприємний запах. Він перетвориться на якісне природне добриво та порадує вас гарним урожаєм.

Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних рослинам хімічних сполук.

Неприпустимі елементи для компосту: насіння бур’янів, елементи, які не піддаються природному процесу розкладання, хімічні речовини. Намагайтеся уникати потрапляння у компост хвоща, пирію повзучого та інших рослин,  насіння яких не піддається процесу гниття. Адже, потрапляючи разом із добривом у ґрунт, їх насіння швидко сходить і забруднює ділянку.

Правильне компостування не сприяє погіршенню стану здоров’я і є своєрідною допомогою для садів, городів та інших земельних угідь.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100