Гарячі номера телефонів

«Укртелеком», який належить структурам олігарха Ріната Ахметова, здає в оренду базу відпочинку. Власне, сама база розташована в селі Коробівка в Золотоніському районі. Про це стало відомо з оголошення на сайті Української універсальної біржі., пише vikka.ua.

коробівка

«Укртелекм» пропонує в оренду 5 будиночків літнього типу. Без зручностей, але на першій лінії. Поряд Дніпро, пляж і ліс. 4 будиночки для відпочинку, 1 – приміщення кухні.

За ці 5 будиночків компанія олігарха просить 2,5 тис. грн. Аукціон відбудеться 18 липня.

4 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ Ріната Ахметова. Керівником ПАТ «Укртелеком» з 24 лютого 2014 року є Курмаз Юрій Павлович. Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) — Рінат Ахметов.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Ольга 23.06.2022 14:23
А мабуть хоче допомогти нашим синам які стоять незважаючи на всі можливі обстріли на передовій вчепившись зубами без відпочинку і тримають оборону ось кому шана і уклін
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Яків Миколайович 22.06.2022 08:38
База в Коробівці, як і весь Укртелеком, належить Ахмєтову вже 9 років. І, принаймні, він за це майно чесно сплатив гроші державі - а не тупо вкрав, як вкрали місцеві ділки, дутапети та чиновники більшість турбаз Черкащини. То якого біса у Бродського істерика?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100