реклама Нормовен

реклама Нормовен

На розгляд сесії було винесено 165 питань. 15 з них – галузеві, а решта 150 – земельні проекти рішень, які не розглядалися з часу початку в Україні повномасштабних воєнних дій.

Насамперед, міські обранці проголосували за підтримку низки економічних та господарських питань. Зокрема, про визначення балансоутримувачів деяких об’єктів, розроблення містобудівної документації та затвердження аналітичного звіту для внесення змін до Генерального плану міста.

image.php

Ухвалили рішення про те, що довідки для населення, які раніше видавали в комітетах самоорганізації, видаватиме департамент соціальної політики.

Депутати прийняли рішення підтримати електронну петицію про заборону діяльності московського патріархату в Черкасах. Цим самим зобов’язали департамент архітектури розірвати договора оренди землі з московським патріархатом.

Кілька питань стосувалися регламенту роботи депутатів, деяких рішень Черкаської міської ради та правової оцінки діяльності окремих чиновників.

Через потребу допрацювання відхилили проекти рішень про створення об’єктів благоустрою в місті Черкаси та про найменування вулиці генерала Степаненка.

Також дали відповідні доручення профільним департаментам Черкаської міської ради стосовно депутатських запитів, які стосуються благоустрою міста й необхідності посилення боротьби з амброзією.

Щодо найбільшої групи питань – земельних – поки що прийняли пакетним голосуванням 72, майже половину. Це продовження оренди, надання в оренду земельних ділянок під існуючими забудовами, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою комунальним підприємствам, у тому числі, для парків, скверів і кладовища, продаж права оренди земельних ділянок, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо.

Решту земельних питань, на думку депутатів, потрібно доопрацювати і повернутися до їхнього розгляду під час наступних сесій. Про це інформує прес-служба міськради

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100