реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

85 років виповнилося заслуженому діячу науки і техніки України, доктору технічних наук, академіку Української Національної Академії наук екологічних технологій, Академії інженерних наук України та Нью-Йоркської Академії наук, професору Валентину Бикову.

26212fc87dab20e31e05d575f1c4a8cd_XL

Із визначною датою науковця привітав колектив ЧДТУ.

Ім'я Валентина Бикова закарбоване в літописі ЧІТІ–ЧДТУ, а біографія – зразок відданої, наполегливої праці заради Освіти і Науки, на благо розвитку й прогресу нашої рідної України.

Свого часу, із 1987 по 1991 рік, Валентин Биков був директором Черкаського філіалу Київського політехнічного інституту. В 1991 році в Україні було створено два нових інститути, зокрема Черкаський інженерно-технологічний інститут, на базі філіалу Київського політехнічного інституту, першим ректором якого і був обраний Валентин Биков, що очолював його до 1998 року. Тривалий час потому Валентин Биков працював на будівельному факультеті, очолював кафедру безпеки життєдіяльності.

Науково-педагогічна і організаторська діяльність Валентина Бикова високо оцінена державою і науковою громадськістю, а внесок у теорію й практику інженерної науки, високоякісну підготовку фахівців та розвиток наукових кадрів стали можливими завдяки державницькому мисленню, знанням високого ґатунку, таланту й творчій багатогранності непересічної особистості.

Колектив Черкаського державного технологічного університету щирого зичить ювіляру мирного неба, козацького здоров’я, оптимізму і життєвої наснаги, довгих і щасливих літ, радості й благополуччя.

З нагоди ювілею професор Валентин Биков отримав Вітальну адресу та Почесну Грамоту ЧДТУ  за підписом ректора Олега Григора.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100