Гарячі номера телефонів

Майже половина закладів загальної середньої освіти Черкаської області наразі ведуть роботи, щоб розпочати навчальний рік в очному режимі. Частина шкіл планують застосувати змішаний тип навчання.

c14b074b529b114b408dc539ee67cfac

Про це повідомив керівник Управління освіти та гуманітарної політики Черкаської ОВА Валерій Данилевський, пише “ВиЧЕрпно”.

“Близько 35-40 % закладів не мають жодних захисних споруд і вони, очевидно, розпочнуть роботу в дистанційному режимі. Однак, як сьогодні нас налаштовує Міністерство освіти, навіть якщо в освітніх установах є захисні споруди, але батьки проти здійснення освітнього процесу в очному режимі, такі заклади в режимі офлайн працювати не будуть”, – наголосив Валерій Вікторович.

Раніше ми писали, що за оперативною інформацією Управління освіти та науки Черкаської ОВА руйнувань в регіоні зазнали 11 закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Зокрема, мова йде про 5 шкіл і 6 дитячих садочків.

Усі заклади знаходяться в Уманському районі. Руйнування пов’язання із попаданням ворожої ракети в склад боєприпасів у Розсішках. Внаслідок детонації боєприпасів вони розлетілися в різні сторони, завдавши ушкоджень навколишнім об’єктам.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100