реклама Делікат

Загальновідомо, пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність. У цей час найменша необережність у поводженні з вогнем коло хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

292580120_409508214547225_4618732882312453264_n

Тож, у період жнив потрібно особливо пильно слідкувати за дотриманням усіх правил протипожежної безпеки, а саме:

  • землероби, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;
  • хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів, і залізниць мають бути обкошені та оборані смугою не менше ніж 4 метра завширшки;
  • забороняється спалювання стерні та післяжнивних залишків;
  • техніка, задіяна під час збирання врожаю, має бути справною та укомплектованою сертифікованими вогнегасниками, заземлювальними металевими ланцюгами;
  • безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі тощо.

Відповідальність, виконання та знання правил пожежної безпеки кожним громадянином під час жнивної кампанії допоможе вберегти хліб від вогню!

Пам’ятайте, якщо ви побачили загоряння на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до служби порятунку за номером «101».

Про це повідомляє пресслужба УДСНС України в Черкаській області.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100