Довідки про фактичне місце проживання, про спільне проживання до моменту смерті особи та акти опитування сусідів, які раніше отримували в комітетах самоорганізації населення, відтепер видаватимуть у департаменті соціальної політики.
Рішення про це ухвалили на останній сесії Черкаської міської ради.
Днями виконавчий комітет затвердив Положення, яке регулює порядок оформлення документів, необхідних для отримання цих довідок.
«Насамперед людина має записатися на прийом до департаменту соціальної політики по телефону або через термінал, який розташований в Громадській приймальні департаменту соціальної політики, – роз’яснює заступник директора департаменту Катерина Бінусова. – У зазначений день і час повинна прийти до департаменту з відповідними документами. Довідки заповнюють фахівці департаменту на підставі акту опитування сусідів».
За її словами, акти опитування сусідів будуть підписуватися відразу за умови надання повного пакету документів та присутності осіб з відповідними документами, зазначеними в Акті.
Довідки видаватимуть на підставі акту впродовж 5 днів після перевірки повного пакету документів.
«Якщо громадянину потрібна довідка, спочатку складається акт, на підставі якого громадянин отримує довідку, – коментує Катерина Бінусова. – Якщо акт посвідчується зразу, за наявності всіх трьох сусідів, то інформація все одно повинна пройти перевірку впродовж 5 днів.
Наголошуємо, що у зв’язку з воєнним станом запис буде проводитися тільки згідно з електронною чергою за попереднім записом телефоном».
Телефони для запису на прийом:
095 200 16 45
067 509 50 26
093 296 54 58
54 22 01
Для отримання громадянами Акту та довідок обов’язково необхідно мати із собою оригінали документів:
– паспорт особи, що звернулась;
– правовстановлюючі документи на житловий будинок чи квартиру (копію);
– документи, що підтверджують факти, зазначені у заяві (довідка з місця роботи, навчання, лікування тощо, інші документи).
Для отримання довідки про фактичне місце проживання громадян додається:
– паспорт особи, що звернулася за довідкою;
– акт опитування сусідів (не менше трьох) про підтвердження факту проживання особи без реєстрації, або інший документ, що засвідчує цей факт.
Для підтвердження факту проживання особи без реєстрації необхідні:
– присутність заявника домоволодіння з власним паспортом та оригіналами документів, що підтверджують право власності на будинок/квартиру;
– присутність осіб, які свідчили факти, викладені в Акті з власними паспортами.
Довідка про фактичне місце проживання особи без реєстрації видається один раз, оскільки особа зобов’язана протягом 30 календарних днів зареєструвати місце свого проживання.
Для отримання довідки про спільне проживання до моменту смерті особи додається:
– паспорт особи, що звернулася за довідкою;
– свідоцтво про смерть члена сім’ї (копію);
– акт опитування сусідів (не менше трьох) про підтвердження факту про те, що особа проживала та вела спільне господарство з померлим на час його смерті;
– будинкова книга;
– довідка про склад зареєстрованих осіб.
Про це йдеться на сайті ЧМР.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису