Гарячі номера телефонів

Довідки про фактичне місце проживання, про спільне проживання до моменту смерті особи та акти опитування сусідів, які раніше отримували в комітетах самоорганізації населення, відтепер видаватимуть у департаменті соціальної політики.

292808124_353161553637633_3756535173792354594_n

Рішення про це ухвалили на останній сесії Черкаської міської ради.

Днями виконавчий комітет затвердив Положення, яке регулює порядок оформлення документів, необхідних для отримання цих довідок.

«Насамперед людина має записатися на прийом до департаменту соціальної політики по телефону або через термінал, який розташований в Громадській приймальні департаменту соціальної політики, – роз’яснює заступник директора департаменту Катерина Бінусова. – У зазначений день і час повинна прийти до департаменту з відповідними документами. Довідки заповнюють фахівці департаменту на підставі акту опитування сусідів».

За її словами, акти опитування сусідів будуть підписуватися відразу за умови надання повного пакету документів та присутності осіб з відповідними документами, зазначеними в Акті.

Довідки видаватимуть на підставі акту впродовж 5 днів після перевірки повного пакету документів.

«Якщо громадянину потрібна довідка, спочатку складається акт, на підставі якого громадянин отримує довідку, – коментує Катерина Бінусова. – Якщо акт посвідчується зразу, за наявності всіх трьох сусідів, то інформація все одно повинна пройти перевірку впродовж 5 днів.

Наголошуємо, що у зв’язку з воєнним станом запис буде проводитися тільки згідно з електронною чергою за попереднім записом телефоном».

Телефони для запису на прийом:
095 200 16 45
067 509 50 26
093 296 54 58
54 22 01

Для отримання громадянами Акту та довідок обов’язково необхідно мати із собою оригінали документів:
– паспорт особи, що звернулась;
– правовстановлюючі документи на житловий будинок чи квартиру (копію);
– документи, що підтверджують факти, зазначені у заяві (довідка з місця роботи, навчання, лікування тощо, інші документи).

Для отримання довідки про фактичне місце проживання громадян додається:

– паспорт особи, що звернулася за довідкою;
– акт опитування сусідів (не менше трьох) про підтвердження факту проживання особи без реєстрації, або інший документ, що засвідчує цей факт.

Для підтвердження факту проживання особи без реєстрації необхідні:
– присутність заявника домоволодіння з власним паспортом та оригіналами документів, що підтверджують право власності на будинок/квартиру;
– присутність осіб, які свідчили факти, викладені в Акті з власними паспортами.

Довідка про фактичне місце проживання особи без реєстрації видається один раз, оскільки особа зобов’язана протягом 30 календарних днів зареєструвати місце свого проживання.

Для отримання довідки про спільне проживання до моменту смерті особи додається:

– паспорт особи, що звернулася за довідкою;
– свідоцтво про смерть члена сім’ї (копію);
– акт опитування сусідів (не менше трьох) про підтвердження факту про те, що особа проживала та вела спільне господарство з померлим на час його смерті;
– будинкова книга;
– довідка про склад зареєстрованих осіб.

Про це йдеться на сайті ЧМР.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Яків Миколайович 12.07.2022 07:12
Якщо раніше акти опитування сусідів складали голови КСН, що особисто знали всіх жильців, проживали поруч, і до них можна було звернутися в будь-який час - то тепер для складання такого акту Вам треба в робочий час притягти до чинуш через півміста всіх сусідів гамузом! Або дати хабаря чиновникам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 стас 11.07.2022 18:57
Приходиш до сусіда за підписом,а він-А ти мені отоді грошей позичив на пляшку? Отак і підпис.Другий-А це ти ж написав,що я серед ночі репетував та жінку бив?Дулю тобі...Ну,і т.д. А якщо я працюю в місті,живу з дружиною(співме шканкою) в її оселі-треба сусідів опитувати,чи й справді я з нею сплю? А простіше не можна?Адже є власник житла,який і стверджує факт Вашого проживання і несе відповідальніст ь за неправдиві дані...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Віктор 11.07.2022 17:38
Щоб ті депутати, які прийняли таке дурне рішення,збирали довідки по сусідам довіку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100