Гарячі номера телефонів

На засіданні колегії Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності державних лісогосподарських підприємств за перше півріччя 2022 року. Засідання відбулося під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка, за участю директорів держлісгоспів, під час відзначення в країні Дня Української Державності.

1-4

Начальник управління Олександр Дзюбенко наголосив на виконанні поставлених завдань для підвищення обороноздатності країни. Також акцентував увагу на актуальній темі сьогодення – забезпечення населення дровами. Наразі вже спостерігається збільшення попиту на дров’яну деревину непромислового використання, а механізм продажу її для населення цьогоріч спрощений та адаптований для зручності громадян. Тож завдання лісівників Черкащини – забезпечення об’ємів та конструктивна співпраця з громадами для вчасної підготовки до опалювального сезону.

Начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів Ірина Тимченко доповіла про виконання основних показників господарсько-фінансової роботи держлісгоспів Черкащини протягом першого півріччя поточного року.

Відтворення лісів виконано на площі 764,1 га. Протягом весняної лісокультурної кампанії  висаджено 5,3 млн шт. сіянців, з них 2,6 млн шт. сіянців хвойних порід, 2,7 млн шт. сіянців листяних порід. Висіяно 16 га лісових розсадників – вирощується близько 30 деревних та чагарникових порід.

Протягом першого півріччя у лісах держлісфонду трапилося 22 низові лісові пожежі на площі 6,8 га. Середня площа пожежі невелика і  становить 0,3 га, що свідчить про оперативне реагування та злагоджену роботу працівників державної лісової охорони. Облаштовано 1832 км мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 6473 км.

Всі держлісгоспи Черкащини є прибутковими, стабільно сплачують податки та виконують виробничі завдання.

4-1

Чистий дохід  від реалізації продукції зріс на 29% в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становить 636 млн грн.

Реалізація продукції на 1 штатного працівника (продуктивність праці) складає 483 тис. грн.

Отримано 85 млн грн чистого прибутку, що майже втричі більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Показник рентабельності держлісгоспів Черкащини становить 13%. Найвища рентабельність діяльності у Звенигородського та Уманського держлісгоспів.

До бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду сплачено 349 млн грн (на 58% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року).

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100