реклама

реклама

П’ятий Президент України, лідер партії Європейська Солідарність Петро Порошенко відвідав Черкаси з робочим візитом.

Разом з народною депутаткою України Іриною Геращенко він привіз сотні продуктових наборів, засобів особистої гігієни, памперсів та багато іншого, які благодійний фонд «Хрещатик Сіті» створений з ініціативи Інна Бандура передасть тим людям, які найбільше їх потребують.

Також Петро Порошенко передав перші 10 дронів Autel у найнадійніші та найпрофесійніші руки бійців 24-ої ОМБр імені Короля Данила. Про це в "Фейсбуці" пише депутат міськради Черкас від ЄС Сергій Рубан

297074998_5737032816321506_72859738383640008_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #16 опер 04.08.2022 18:46
"Как ви спітє па начам, гаспадін прєзідєнт? Пагібшиє вам нє сняцца?"- питав у нього зеленський на стадіоні... а тепер навпаки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 СОЛДАТ 02.08.2022 19:00
Цитую Solid///:
Тьху!

Чого плюєшся?.Раніше ти наче нормально ковтав :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Проша 02.08.2022 15:47
Радість звісно недоречна, але ж він як президент більш подобається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Solid/// 02.08.2022 15:07
Тьху!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Інна 02.08.2022 14:57
Цитую ДИСКОНТ:
а Іринка наче ..., ну крізь за ним неначе хвіст за кобилою


https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/2/7361495/В Україні ліквідували мільйонну ботоферму "Євросолідарност і" – джерело
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Інна 02.08.2022 14:54
Цитую ДИСКОНТ:
а Іринка наче ..., ну крізь за ним неначе хвіст за кобилою


Як повідомила "Українська правда", під політичною силою, яка координувала ботоферму, мається на увазі партія "Європейська солідарність", яку очолює екс-президент Петро Порошенко. Про якого політичного експерта і народного депутата йдеться, наразі не повідомляється.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Інна 02.08.2022 14:11
Цитую Баба і Кіт:
Скромніше посміхатись можна?


Вони не на фронті їм байдуже, що комусь погано...смертельна загроза.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Паниковский 02.08.2022 13:28
Цитую стас:
Цитую клоун:
а де ж масовка, де прапорці, де мульйони прихильників? і чому не в камуфляжі
Мульйони? Є мульйони...в гаманці.Все інше-засоби для їхнього заробляння.


Если черкасские аферисты в городе, а не на фронте то бедному шуре балаганову не достанется кусочек добрых грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Армія 02.08.2022 12:57
А чого хлопці не на фронті? Два с..унька і д..мок- Великі комбінатори, типу інваліди. А де ж девіз АРМІЯ, мова, релігія