Гарячі номера телефонів

Рішення про встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху ухвалив виконавчий комітет. «Лежачі поліцейські» з`являться на вул.Сурікова та вул.Добровольчих батальйонів у Черкасах.

policejsky_1

По вул.Сурікова засоби заспокоєння руху встановлять в районі перехрестя з вул.Промисловою. Про це просить низка організацій, які там розташовані. Як пояснив в.о.директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко, вул.Сурікова зараз відремонтована на всій протяжності, відсутні будь-які перешкоди для руху транспорту, водночас там розташовані зупинка і пішохідний перехід, у тому числі, звідти люди ідуть на кладовище.

По вул.Добровольчих батальйонів засоби заспокоєння руху хочуть встановити в районі житлових будинків №146/1 та №125. За словами Сергія Отрешка, ця вулиця відремонтована від вул.Крилова до вул.Пушкіна, там розміщений приватний сектор, а тротуари відсутні, тому є необхідність встановлення там «лежачих поліцейських».

У КП «ЧЕЛУАШ», яке опікується встановленням та ремонтом таких засобів у Черкасах, повідомляють, що у 2022 році «лежачі поліцейські» ще не встановлювали.  Водночас у період з 2017 по 2021 року встановлено 117 засобів (полос) примусового зниження швидкості (переважно по 2 полоси на 1 перехресті). Здебільшого засоби примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський" встановлюються біля навчальних закладів, дитячих садків чи у житлових кварталах.

Про це інформує сайт ЧМР.

реклама

Коментарі  

 
+5 #3 ДИСКОНТ 05.08.2022 09:30
Цитую Вася:
як ви вже задовбали своїми поліцейськими і світлофорами на кожному перехресті, кожен автомобіль там гальмує потім прискорюється, забруднюючи повітря


а ше привіт від місцевих мешканців - як же ці корита гремлять на цих примусових засобах, а скрип гальмів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Тракторист 03.08.2022 14:57
Краще б світлофори поміняли на сучасні. В цих колхозних нічого не видно, горить він чи ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Вася 03.08.2022 10:00
як ви вже задовбали своїми поліцейськими і світлофорами на кожному перехресті, кожен автомобіль там гальмує потім прискорюється, забруднюючи повітря
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100