Гарячі номера телефонів

Під час воєнного стану не передбачено проведення планових та капітальних ремонтів доріг. Тому зараз працівники КП "ЧЕЛУАШ" виконують аварійно-ямковий ремонт, щоб підтримувати дороги міста в належному технічному та проїзному стані.

Так, на минулому тижні працівники комунального підприємства провели роботи на вулиці Добровольського та бульварі Шевченка. У планах на цей тиждень — аварійно-ямковий ремонт іншої ділянки вул. Добровольського, вулиць Сурікова та Максима Залізняка.

297549749_370751138545341_5498533554339280101_n

«Якщо пошкодження дорожнього покриву не ремонтувати, то з часом ситуація лише погіршиться. Перед початком асфальтування ями продувають від бруду та обробляють бітумом, на завершальній стадії - ущільнюють котком.Тримаються такі "латки" в середньому від шести місяців до року. Це є вимушеним заходом, поки на ділянці не проведуть капітальний ремонт», — розповідає начальник дільниці бригади асфальтування КП «ЧЕЛУАШ» Михайло Пасанецький.

З початку року комунальним підприємством було здійснено аварійно-ямковий ремонт 50 вулиць (як за допомогою рециклера, так і суміші асфальтобетонної). Загальна площа відремонтованих доріг складає 7.2 тис.кв.м.

«Навіть під час воєнного стану міська влада працює над тим, щоб створювати комфорні умови для жителів та гостей Черкас. За можливість робити це, у першу чергу, дякуємо Збройним Силам України. Моя команда має багато планів щодо розвитку Черкас. Переконаний, після Перемоги України ми їх обов’язково реалізуємо», — підкреслює міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформують в міськраді

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Баба і Кіт 08.08.2022 22:00
Анатолій, слабо самому приїхати, проконтролювати якість виконання робіт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100