реклама Нормовен

реклама Нормовен

Служба безпеки України проводить обшуки у бізнесмена Михайла Бродського. Про це «Українській правді» повідомили в правоохоронних органах.

4ad858d-brodskyi

Справа стосується незаконного видобутку піску та несплати податків протягом 2017-2019 років. У справі фігурує бізнесмен та його син.

Обшуки проводяться у Києві: в ресторані "Калина", річпорту та у комерційного директора Бродського.

У коментарі УП Бродський зазначив що вважає справу "замовленням": "Моя позиція - що це замовлення. Чекаємо розвитку. У СБУ немає іншої роботи?".

Нагадаємо: У січні 2016 року з’явилася інформація про те, що будівля Київського річвокзалу, який обіцяли переробити на ресторанну галерею, належить компанії, пов’язаній з ексголовою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом Нестором Шуфричем.

Шуфрич підтвердив інформацію про купівлю акцій річпорту.

У своєму розслідуванні журналісти "Схем" встановили, що житловий комплекс Rybalsky не відповідає рішенню Київради й умовам договору оренди земельної ділянки, а ПАТ "Київський річковий порт" не виконує зобов’язання щодо використання земельної ділянки, цільове призначення якої "для експлуатації й обслуговування майнового комплексу", а не для будівництва.

У червні 2017 року Господарський суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову київської прокуратури, яка вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки у Подільському районі, де будувався житловий комплекс Rybalsky, та повернути її громаді.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 наводка 07.08.2022 11:17
піскок з Митниці при Одарі - мутна тема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 щука 05.08.2022 16:16
Мишка, Мишка, где твоя сберкнижка?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100