реклама

реклама

На сайті Черкаської міської ради зареєстровано петицію з проханням зменшити проїзд у громадському транспорті міста Черкаси.

тролейбус

«Черкаси нині лідирують навіть  порівняно з Києвом щодо вартості проїзду у маршрутних таксі та тролейбусах. Вартість проїзду не відповідає її комфортності, частоти їзди транспорту та і взагалі. Просимо знизити вартість проїзду у маршрутних таксі до 10 грн. А тролейбуси до 7 грн. Також обов'язково встановити валідатори у маршрутних таксі», – пише автор петиції Юлія Патлань.

Петицію подано 1 серпня, для розгляду прохання на сесії Черкаської міської ради слід зібрати 500 підписів черкасців. Станом на 6 серпня 16 годину петицію підписали 15 осіб.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Не повинно так бути 16.08.2022 10:10
Моя дитина не може скористатися тролейбусом. Наприклад, їй треба кудись поїхати. Картки у неї немає, білетики продають в терміналах, які на зупинках відсутні (треба шукати). В результаті ходить пішки по 10 км. в день. Це не погано, але йде осінь, зима. Щось тут не так. І дуже дорого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 іра 15.08.2022 15:00
Коли влада перестане обдирать народ,коли народ прозріє і не буде худобо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Баба і Кіт 07.08.2022 17:41
Цитую Олег:
В чому питання? Ходи пішки
Питання в екології. Дивно, що ти цього не розумієш. Мабуть, дітей власних ще немає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Зінченко 07.08.2022 08:10
...коли б через кілька місяців знову не підвищили, а Ви - зменшити...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Марина 07.08.2022 06:02
Скажіть спасибі, що вас возять. Бо будете ходити пішки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Олег 07.08.2022 05:59
Цитую Баба і Кіт:
Кожна друга маршрутка чадить чорним димом і пошарпана! За що платити такі гроші?

В чому питання? Ходи пішки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Фінансист 06.08.2022 22:18
Цитую Анна:
Я погоджуюся з авторкою петиції, у людей немає коштів їздити за такими цінами. Багато людей втратили роботу і не можуть знайти її знову, так як багато підприємців просто виїхали за межі країни, живуть на запаси і ці запаси вже закінчуються. Місцеві міжнародної та державної допомоги не отримують на відміну від біженців, я розумію, що грошей хочеться нашій владі проте якщо не можете безкоштовно возити хоч не деріть втридорога. Ціна вище за київську і така яка була в Маріуполі на нових тролейбусах з кондиціонером, вайфаем . І гляньте на місцевий транспорт, частина наче після вибуху, без кондиціонерів, буває навіть колеса на ходу живуть своїм життям.

Чим більше грошей витрачається з бюджету, тим більше бідні платять за багатих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Баба і Кіт 06.08.2022 21:34
Кожна друга маршрутка чадить чорним димом і пошарпана! За що платити такі гроші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Анна 06.08.2022 20:40
Я погоджуюся з авторкою петиції, у людей немає коштів їздити за такими цінами. Багато людей втратили роботу і не можуть знайти її знову, так як багато підприємців просто виїхали за межі країни, живуть на запаси і ці запаси вже закінчуються. Місцеві міжнародної та державної допомоги не отримують на відміну від біженців, я розумію, що грошей хочеться нашій владі проте якщо не можете безкоштовно возити хоч не деріть втридорога. Ціна вище за київську і така яка була в Маріуполі на нових тролейбусах з кондиціонером, вайфаем . І гляньте на місцевий транспорт, частина наче після вибуху, без кондиціонерів, буває навіть колеса на ходу живуть своїм життям.