Звернення до волонтерів та підприємців міста Черкаси ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради під час сьогоднішнього засідання.

IMG_8926_1

Воно пов’язано із необхідністю впорядкування збору гуманітарної допомоги в місті Черкаси. Адже під час організації таких зборів трапляються випадки, які викликають дискусію серед громадськості. Так, широкого розголосу набула інформація про збір гуманітарної допомоги для військових частин територіальної оборони. Водночас, тероборонівці не мають жодного стосунку до подібних зборів. Більше того, за інформацією військових, їхня частина забезпечена продуктами харчування у повному обсязі.

З огляду на це, виконавчий комітет Черкаської міської ради звертається з пропозицією до волонтерів та підприємців, які є власниками магазинів, торгівельних центрів, де зазвичай і відбувається такий збір допомоги. Пропонується організувати встановлення і забезпечення в місцях збору гуманітарної допомоги інформації про ініціаторів такого збору, номерів їх телефонів чи інших контактних даних, а також інформації про одержувачів такої допомоги.

«Висвітлення повного обсягу інформації забезпечить прозорість збору гуманітарної допомоги, жителі міста будуть впевнені, що вона не буде використана протиправно, а буде доставлена відповідному адресату, що в свою чергу, стимулюватиме громадян до більш активної участі у волонтерському русі та наближатиме перемогу над окупантом», — переконаний перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100