реклама

реклама Делікат

реклама

Департамент освіти та гуманітарної політики провів опитування батьків черкаських школярів про бажану форму навчання їхніх дітей з першого вересня. Опитування тривало з 4 по 11 серпня. Що показали результати?

У Черкасах було опитано 93% батьків (26 784 особи).

За дистанційне навчання проголосувало 70,3% (18 839 осіб), за очне навчання – 19,2% (5 146 осіб), за змішану форму навчання – 8,5% (2 264 особи), за індивідуальну – 2% (535 осіб).

1s_3

«Найбільше батьків, які хочуть, аби діти навчалися безпосередньо в школі, –  серед першокласників.  Із 92 сформованих класів – за очне навчання висловилися 73. Натомість в 11-класників ситуація зовсім інша: лише 9 класів по місту готові виходити на навчання в очному режимі; решта (48 класів) – за «дистанційку». Тому остаточне рішення про форму навчання 11-класників буде за кожним окремим закладом освіти», – поінформувала заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За словами Анастасії Сергіївни, результати опитування також продемонстрували, що серед інших паралелей найбільше підтримують офлайн навчання батьки учнів 2 і 5 класів. Хоча цей відсоток менший, ніж у 1-класників.

Із 93-х других класів міста 28 навчатимуться очно. Зі 102-х п’ятих класів – 32 висловилися за очну форму.

Найменше підтримали очну форму навчання батьки 8-класників (це трохи більше 10 %).

«Нагадаю, що кожні батьки прийматимуть рішення самостійно чи віддавати дитину до школи. Ми забезпечимо можливість очної форми навчання для 1, 2 та 5 класів, проте також ми забезпечимо можливість дітям з цих паралелей навчатися і дистанційно», – наголосила заступниця міського голови.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Пріма 17.08.2022 10:37
Треба було додати питання: "Ви в Черкасах?".
Ясно, ті що поїхали "рятуватися" від війни в Європі, тим треба дистанційка. А якщо дитина в Черкасах, чого сидіти вдома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100