Черкаський велосипедист Віталій Гребінець зробив зауваження водію, який припаркувався на велодоріжці та викликав на місце поліцію. Проте, за словами хлопця, водій-порушник відмовився показувати документи правоохоронцям, а самі поліцейські, після телефонної розмови з невідомою особою, вже не мали до нього претензій.
Інцидент трапився 18 серпня по вулиці Сумгаїтській в Черкасах, пише Про все
- Як завжди їхав по велодоріжці на велосипеді. Мені на шляху трапився автомобіль, який стояв безпосередньо на доріжці, а його водій стояв і курив. Я зробив зауваження, на що водій сказав, що йому можна так залишати свою автівку, - розповів Віталій Гребінець.
Після цього хлопець викликав поліцію на місце.
- Співробітники поліції приїхали, оцінили обстановку, вони на законних підставах почали вимагати у водія посвідчення водія та реєстраційні документи, на що водій відмовив посилаючись, що він нічого не порушував. І зупинився на велодоріжці, щоб розвантажити причіп з якого будуть вести торгівлю. Також водій пояснив, що він на велодоріжку заїхав із пішохідного переходу (проте поліцейських це ніяк не збентежило). Після цього, поліцейські почали вимагати пред'явити у продавця документи, які б підтверджували, що він має право там торгувати. Проте продавець сказав, що немає таких документів, натомість дав телефон поліцейському, щоб той поспілкуватися з кимось. І після телефонної розмови, співробітники поліції ніяких претензій ні до водія, ні до продавця не мали, і, навіть, не перевірили у водія посвідчення, - говорить велосипедист.
Також він повідомив правоохоронцям, що буде писати заяву з приводу порушення ПДР.
Також він зробив декілька фото для того, аби були докази, правопорушення.
- І водію з продавцем це не сподобалося, на що вони поскаржилися поліцейським. Я повідомив, що згідно ст. 34 Конституції України, я маю право вільно збирати інформацію. На що поліцейський мені відповів: «щось ти дуже розумний, я дивлюся». Ось так спілкуються правоохоронці із заявниками, які цитують Конституцію, - говорить Віталій.
Коментарі
якась мразота з поняттями часів яника, а поліцейські ...
Цікаво інше. Коли почалась поліцейська реформа десь рік був відносний порядок. А зараз все вернулось взад, телефонне право працює посилено , наче так і треба.
Вважаю , що поліціянтів, які після телефонної розмови з невідомим абонентом перестали виконувати свої обовязки, треба звільнити з рядів поліції і віддати під суд. Правда і суди у нас не зовсім об'єктивні. Але щось треба робити.
Стрічка RSS коментарів цього запису