реклама Делікат

На сьогодні значна частина споживачів купує товар через мережу «Інтернет». Але в разі придбання товару таким способом виникає багато непорозумінь, оскільки правовідносини між споживачем та продавцем оформлюються неналежним чином. Як зробити покупки онлайн вдалими та безпечними, радять фахівці управління захисту споживачів Держпродспоживслужби в Черкаській області.

internet_kupuvatu

Аби не потрапити в халепу при замовленні товару, потрібно, щоб суб’єкт господарювання надав вам документ, що засвідчує факт укладання договору, який надалі регулюватиме права та обов’язки між споживачем і продавцем.

Відповідно до законодавства про захист прав споживачів, при реалізації продукції за договором поза торговельним або офісним приміщенням документ повинен містити таку інформацію:

1) дату укладення договору;

2) найменування та місцезнаходження продавця (виконавця);

3) найменування продукції;

4) ціну;

5) термін виконання робіт (надання послуг);

6) інші істотні умови договору;

7) права та обов'язки сторін договору.

Відсутність інформації про найменування та місцезнаходження продавця, а також відповідно оформленого документа, що підтверджує факт придбання чи замовлення, призводить до того, що споживач не може реалізувати свої законні права, передбачені законодавством.

Тому фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області наполегливо рекомендують при придбанні товару чи замовленні послуги на відстані ретельно перевіряти правильність оформленого документа, який засвідчує факт придбання товару чи укладання договору, а також знати якомога більше інформації про суб’єкта господарювання, послугами якого ви користуєтесь.

Пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100