реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

«Щоб навчитись довіряти – страх потрібно подолати!», -  під таким девізом на базі спортивно-відпочинкового табору «Maximum» пройшов психологічний тренінг для працівників Служби судової охорони Черкащини.

Капелани на чолі з Дмитром Мартияном та представники табору організували екстримактивності з елементами психологічної витримки та довіри один до одного.

19

«Тимбілдинг – це час щоб навчитись працювати, як одна команда. Цей досвід дуже корисний і може бути використаний в буденному житті, а також під час виконання бойових завдань. Запропоновані вправи сприяють формуванню командного духу та корпоративної культури в колективі, морально загартовують кожного бійця», - відзначили капелани.

7

Активності на подолання різних страхів, загартування командного духу і відкриття у собі нових здібностей тощо подарували охоронцям Феміди неймовірні враження, емоції та впевненість у своїх силах. Кожен випробував власну фізичну витривалість, кмітливість, швидку реакцію, інтуїцію та дізнався більше про можливості свого тіла.

21

Дружня команда організаторів та інструкторів з безпеки допомогли кожному стати частиною колективу та проявити себе лідером.

Переконані, що набуті нові вміння та навички стануть в нагоді нашим бійцям під час подолання різноманітних складних ситуацій не тільки на службі з охорони судових установ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 СОЛДАТ 07.09.2022 18:55
Може вже досить піарити цих клоунів :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100