Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 7 вересня №1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі», пише «Черкаський край».

ліс

Додаток 3 постанови регулює зокрема ліквідацію Вінницького Черкаського та Кіровоградського обласних управлінь лісового та мисливського господарства та про створення їхнього правонаступника — Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства у м. Вінниця. В межах держави буде створено загалом 9 таких міжрегіональних управлінь.

В документі йдеться, що територіальні органи Держагентства лісових ресурсів, які ліквідуються, здійснюватимуть повноваження та функції, до завершення здійснення заходів, пов’язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів Держагентства лісових ресурсів.

Загалом передбачено утворення державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» шляхом злиття спеціалізованих державних лісогосподарських підприємств з подальшим перетворенням державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» в акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого належать державі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #3 Перехожий 21.09.2022 17:11
Такі реорганізації залежать від того, хто більше кому завіз. Як на принципі Черкаського держлісгоспу, взяли прибуткове ДЛГ і приєднали до збиткового. І все нормально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Сидоров. 21.09.2022 06:54
Не думаю , що це продумана державна акція. Більш виходить продумана підприємницька акція. У великому господарстві на три області легко сховати пару тисяч зрубаної ділової деревини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Олена 20.09.2022 12:41
Якого, буде керувати Вінниця, Черкаським лісгоспом? Це людині з Черкас, потрібно поїхати у Вінницю по дрова. Київ взагалі зглузду зїхав? Це так щоб людям «краще і легше» жить було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100