Навчання школярів, реформа шкільного харчування та опалювальний сезон, що от-от наближається. Про це все говорили із заступницею міського голови Черкас Анастасією Чубіною в ефірі каналу «Вікка».

Актуальна-розмова

За словами Анастасії Чубіної, напередодні нового навчального року постало питання безпеки учнів. Із цим питанням впоралися 22 школи міста з 35. В них облаштували укриття, вони відновили свою роботу в очному режимі. Перед відкриттям шкіл було також створено комісію, до якої увійшли: пожежники, спеціалісти з цивільного захисту та Держпродспоживслужба. Також наразі розробляються проекти покращення укриттів, зокрема вентиляційних систем.

«Навчання відбувається в дві зміни: найменші діти навчаються  в першу зміну, а більш дорослі-в другу. Зрозуміло, що є певний дискомфорт, але закрити й умовно не вивести на навчання близько 13 шкіл-це також було абсолютно не можливо. Проте станом на сьогодні глобальних проблем в організації навчального процесу немає»,- розповіла Анастасія Чубіна.

Також змінилася кількість учнів, які навчаються очно. Якщо на початку вересня очно мали намір навчатися близько батьки учнів 100 класів, то вже зараз виявили бажання – 210 класів.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100