реклама
реклама

Днями на базі Золотоніського держлісгоспу відбувся тренінг, у ході якого відпрацьовували навички безпечного виконання різних операцій під час вантажно-розвантажувальних робіт.

IMG_0469

У заході взяли участь завідувач сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Максим Кісіль, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Анатолій Карпенко,  працівники Золотоніського лісгоспу, представники Фонду соціального страхування та органів місцевого самоврядування.

Фахівець Черкаського ОУЛМГ Максим Кисіль наголосив учасникам тренінгу на основних небезпеках, які можуть виникати при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, та на шляхи уникнення ризиків на робочому місці.

IMG_0483

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Анатолій Карпенко поінформував учасників тренінгу про загальні вимоги до виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Головний інспектор цього відділу Віктор Ткаченко довів до учасників тренінгу вимоги до працівників, які можуть виконувати дані роботи, номенклатуру основної документації з охорони праці, що діє в межах підприємства та стосується виконання робіт.

Страховий експерт Фонду Михайло Величко навів приклади нещасних випадків, які відбувалися під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

IMG_0520

У ході тренінгу було опитано виконавців на предмет знання існуючих небезпек, що виникають під час виконання робіт лісозаготівельними кранами-маніпуляторами, які не оснащені гаком. Також було напрацьовано практичні навички виконання вантажно-розвантажувальних робіт

По завершенню тренінгу обговорено питання безпечного перевезення вантажів, безпеки праці та дотримання правил дорожнього руху.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100