Гарячі номера телефонів

Адаптуватись до нових умов і спільними зусиллями наближати перемогу України. Саме таку мету поставили собі учасники студентського гурту «Жарти в сторону», запросивши на свій благодійний концерт всіх охочих долучитись до допомоги Збройним силам України. Захід пройшов в укритті рідного для музикантів вишу, Черкаського державного технологічного університету, 22 вересня і був присвячений Міжнародному Дню миру, який світ відзначив напередодні.

4dc0fbf37b7e5e19617901570ed8b1c0_XL

В особливій атмосфері концерту в укритті учасники гурту «Жарти в сторону» виконували кавери відомих гуртів та авторські пісні. Серед останніх разом з глядачами музиканти обирали пісню для свого першого релізу. Натомість глядачі мали змогу насолодитися унікальним поєднанням української пісні «Ой у вишневому саду» і «Venus» нідерландського гурту Shocking Blue, «Somebody to love» від Jefferson Airplane, чуттєвим звучанням пісень Джамали та гурту «Шабля», пісня якого «Єднаймося браття» є знаковою для сьогодення.

Завершився виступ символічним виконанням гімну України.

Упродовж концерту усі відвідувачі мали змогу долучитись до збору коштів для ЗСУ.

«Ми завжди охоче долучаємось до благодійних мистецьких заходів у Черкасах, окрім того, протягом літа регулярно влаштовували концерти вуличної музики у середмісті, під час яких самі збирали кошти, які потім передавали на потреби Збройних сил України. Пишаємось, що своєю творчістю вже змогли допомогти у придбанні низки важливих для військових речей і зробити свій скромний внесок у майбутню перемогу України. Свій же концерт у рідному університеті присвячуємо Міжнародному Дню миру, із вдячністю ЗСУ, завдяки яким мир обов’язково настане», – зазначив з імпровізованої сцени музикант гурту «Жарти в сторону» Данііл Кривко.

Така благодійна подія, ініційована Студентською радою, відділом студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ та ГО «Центр соціальних комунікацій», що реалізує на Черкащині Програму по відновленню порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час», продовжила цикл заходів, присвячених Міжнародному Дню миру.

Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. На Черкащині його реалізують ЧДТУ спільно з ГО «Центр соціальних комунікацій».

Про це повідомляють у ЧДТУ.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100