Наразі органами управління освітою територіальних громад області вивчаються можливості щодо подальшої реалізації цього проекту. До кінця цього місяця бажаючі стати “вихователями безпеки” можуть подати документи до Національної академії внутрішніх справ, яка здійснює підготовку таких фахівців.
– До організації проєкту долучилися 16 громад у п’яти областях, – відзначив Ярослав Шанько. – Уже підготовлено 17 спеціалістів, які пройшли 4-тижневе навчання у Національній академії внутрішніх справ, і працюють у 49 закладах освіти.
За словами Шанька, фахівці з безпеки знаходяться у закладах загальної середньої освіти і наглядають приблизно за 1,5 тис. учнів. Вони зобов’язані запобігати насильству серед школярів, вживання наркотиків тощо. Передбачається, що «вихователі безпеки» стануть комунікаторами між органами місцевого самоврядування, закладами освіти і територіальними підрозділами Нацполіції.
Нагадаємо, пілотний проєкт “Вихователь безпеки” стартував в Україні з 11 листопада 2021 року.
Основна мета проєкту – створення безпечного освітнього середовища для дітей, удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування.
Пресслужба Черкаської ОВА
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису