реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

Днями  у Чигиринському держлісгоспі було проведено моніторинг лісового насінництва, розсадництва та лісокультурного виробництва. Проводила його начальниця відділу лісового моніторингу, селекції та районування лісових репродуктивних ресурсів ДО «Український лісовий селекційний центр» Валентина Куклишин.

csm_2_05_3474532a9a

Під час моніторингу оглянуто комісією 2,2 га лісонасіннєвої плантації сосни звичайної, 6 плюсових дерев дуба звичайного, 84,5 га постійних лісонасіннєвих ділянок (72,5 га дуба звичайного та 12 га горіха чорного), 4,4 га постійних розсадників та 48,4 га лісових культур.

За результатами обстеження надано 7 рекомендацій щодо покращення стану введення насінництва, розсадництва та лісокультурного виробництва. На атестованій в 2021 році лісонасіннєвій клоновій плантації сосни звичайної в Чорнявському лісництві на площі 2,2 га протягом 2018-2020 років було проведено обрізання крон, що сприяло формуванню кулястих форм та вже поодинокому плодоношенню шишок сосни звичайної.

На виконання пропозицій ДО «Український лісовий селекційний центр» підприємством було придбано у 2021 році комплекс обладнання для переробки, сушіння, обезкрилення, знезараження насіння сосни звичайної. Придбання комплексу дало можливість підвищити посівні якості та знизити собівартість лісового насіння.

csm_1_04_b49b5f5308

Підприємством проведено комплекс лісогосподарських заходів з доглядів  за постійними лісонасіннєвими ділянками в Матвіївському та Яничанському лісництвах, що дало можливість покращити умови росту, формування розкидистої крони насінних дерев головної породи дуба звичайного.

Чигиринський держлісгосп при лісокультурному виробництві використовує сучасні машини та механізми: KANZAS-170 (5 шт.), мульчер CANCELA-250, що сприять покращенню мінералізації грунту, зменшенню трудомістких затрат ручної праці.

Джерело: Український лісовий селекційний центр

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100